Organizator:

Stunt Wars Poland

14.02.2020 14:59:47

Podziel się

Jedna z najbardziej widowiskowych imprez na Poznań Motor Show. Obowiązkowy punkt programu dla wszystkich miłośników ekstremalnej jazdy.

Impreza na stałe wpisała się w atrakcje, jakie czekają na uczestników  Poznań Motor Show. Będzie to już trzecia edycja zawodów, która tradycyjnie już odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Warto podkreślić, że Stunt Wars Poland to jedyne w Polsce zawody stuntridingu. 

Zawody rozpoczną się 28 marca, kiedy to odbędą się eliminacje. Dzień wcześniej, w piątek 27 marca odbędą się treningi przed oficjalnymi zawodami. Finałowe rozstrzygnięcia poznamy z z kolei w ostatni dzień targów, czyli 29 marca. Oprócz regularnych zawodów w niedzielę zgodnie z tradycją odbędzie się „Sickest Trick”, czyli konkurs na najbardziej widowiskowy trik zawodów.

Tegoroczne zmagania odbędą się w innej części Targów niż dotychczas. Tym razem areną konkursową będzie Plac Marka. Oznacza to tym samym większą przestrzeń oraz lepszą nawierzchnię dla zawodników. Rok temu w zawodach wzięło udział 27 zawodników z 7 krajów. Przy okazji nadchodzącej edycji spodziewamy się jeszcze większej frekwencji. Pula nagród to 3800 euro oraz nagrody rzeczowe. 

Występy uczestników podobnie jak przed rokiem oceni 4 sędziów w składzie: 

  • Rafał „$tunter13” Pasierbek (Polska) – światowa legenda stuntridingu, zawodnik sponsorowany przez Monster Energy
  • Adam „Special” Peschel (Czechy) – stunter, organizator największych na świecie zawodów „Czech Stunt Day”
  • Damian Bazaniak – sędzia międzynarodowy, właściciel największego na świecie portalu o teamtyce stuntridingu „StuntersBlog”
  • Daniel Kwiatkowski – stunter, promotor, główny organizator Stunt Wars Poland

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod tym linkiem: 

https://www.motorshow.pl/pl/dla-wystawcy/oferta/stunt-wars-poland-formularz/

 

Załączniki