Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej. Na zwiedzających czeka bogata ekspozycja samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz samochodów ciężarowych. Poznań Motor Show to również ogrom imprez towarzyszących, takich jak Kongres Move - Mobility & Vehicles, Poznań MotorBike Show, Stunt Wars Poland, czy Gala Best Cars. To obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji.

Od 1992 roku Poznań Motor Show jest stałym punktem w kalendarzu imprez, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie Dzięki wytężonej pracy wielu osób projekt urósł do rangi najważniejszego wydarzenia motoryzacyjnego, nie tylko w Polsce, ale i w tej części Europy.  

5 salonów tematycznych 

Poznań Motor Show to nie tylko nowoczesne samochody. W piętnastu pawilonach wystawienniczych można zobaczyć aż 5 różnych ekspozycji: samochodową, motocyklową, caravaningową, detalingową oraz ciężarową. Łącznie daje to ponad 1000 pojazdów, które można podziwiać w trakcie trzydniowych targów.   

Moc imprez towarzyszących 

Poznańskie targi nie ograniczają się wyłącznie do prezentacji najnowszych zdobyczy świata motoryzacji. To również liczne atrakcje i imprezy towarzyszące. Wśród nich znajdują się takie wydarzenia jak Kongres Move – Mobility & Vehicles, zawody freestyle'u motocyklowego Slunt Wars Poland, Poznań Motorbike Show, Gala Best Cars, Arena Wideoblogerów, czy strefa Speed Ladies. 

Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce imprezy towarzyszące

 

Zobacz jak wyglądała ostatnia edycja Poznań Motor Show