Organizator:

Informacje dla szkół i grup zorganizowanych

Podziel się

Z myślą o dużych grupach szkolnych oraz zorganizowanych wyjazdów na targi dla firm, przygotowaliśmy garść informacji o procedurze nabywania biletów na fakturę VAT.

INFORMACJA DLA SZKÓŁ I GRUP ZORGANIZOWANYCH

W ofercie Poznań Motor Show nie posiadamy dedykowanych biletów szkolnych oraz grupowych, jednak, dla szkół oraz dużych grup zorganizowanych czy wycieczek, które potrzebują do rozliczenia faktury VAT, przygotowaliśmy specjalną ścieżkę nabywania biletów.

Procedura jest możliwa do realizacji do dnia 31 marca 2021 r.

Kogo dotyczy nasza oferta?:

- Grup szkolnych powyżej 30 osób

- Wycieczek zorganizowanych, zakładów pracy i firm prywatnych

UWAGA: SZKOŁY SAMOCHODOWE o profilu kształcenia mechaników, lakierników i techników pojazdów samochodowych, zachęcamy do skorzystania z dedykowanej oferty na Piątek 18.06.2020 przygotowanej przez Targi Techniki Motoryzacyjnej – Więcej informacji TUTAJ.

Szczegóły:

Sprzedaż zaproszeń dedykowanych dla grup zorganizowanych i firm, odbywa się na podstawie przedpłaty na fakturę pro forma, lub opłacenie faktury VAT wystawionej minimum na 30 dni przed targami.

W celu skorzystania z tej opcji, prosimy o kontakt mailowy: ">michal.dublaga 

W wiadomości prosimy o podanie:

- Danych, na które ma być wystawiony dokument Pro-forma – Nazwa firmy/osoby, adres oraz NIP

- Ilości nabywanych zaproszeń

- Określenia dnia targowego, na który grupa się wybiera

Następnie, po zaksięgowaniu wpłaty, zaproszenia zostaną przekazane drogą mailową na wskazany adres. Zaproszenia nie wymagają żadnej dodatkowej rejestracji, są od razu gotowe do wykorzystania na imprezie.

Dodatkowe informacje dla grup szkolnych:

- Dniem dedykowanym grupom szkolnym jest piątek 18.06.2020 – Bilety na ten dzień sprzedawane są w cenie 27 zł

- W zależności od liczebności grupy, istnieje możliwość uzyskania bezpłatnego zaproszenia/zaproszeń dla opiekuna/opiekunów – w celu ustalenia szczegółów, zapraszamy do kontaktu: ">michal.dublaga lub +48 618 692 023.

Dojazd grup zorganizowanych na targi:

Ze względu na całkowite wykorzystanie terenu targowego pod wydarzenia związane z Poznań Motor Show, nie ma możliwości zaparkowania autokaru na terenie MTP. Jednak dla wygody uczestników na Ulicy Śniadeckich w pobliżu Wejścia Zachodniego MTP, zostanie przygotowane miejsce, gdzie grupy mogą wysiąść a po zwiedzeniu targów wsiąść do autokaru – Przystanek Motor Show (miejsce będzie oznaczone na mapie targów, dostępnej przed imprezą).