Organizator:

Bezpłatny bilet dla Administratorów Floty
Poznań Motor Show

Poznań Motor Show to idealna okazja dla fleet managerów do zapoznania się z eskpozycją najnowszych modeli pojazdów i porównania oferty największych, światowych koncernów. Targi to również miejsce spotkań z przedstawicielami branży motoryzacyjnej, gwiazdami telewizji czy motorsportu. Podczas unikatowej formuły VIP Day możesz swobodnie zwiedzać ekspozycję, wziąć udział w jazdach testowych już w trakcie trwania wydarzenia oraz skorzystać z innych ciekawych atrakcji, o których przeczytasz w zakładce imprezy towarzyszące.  


Wypełnij formularz rejestracyjny, poczekaj na potwierdzenie i zwrotnego maila z gotowymi do wydruku biletami. Bezpłatny bilet na VIP Day (18.06.2020 w godzinach 14:00-19:00) zostanie przesłany po weryfikacji danych na adres e-mail podany w formularzu. Koniecznie zabierz bilet ze sobą do Poznania!


Rejestracja dostępna tylko do środy 17.06.2020r. do godziny 12.00.


Standardowa cena biletu na VIP Day zakupionego w kasie przy wejściu na targi wynosi 130 PLN.


WAŻNE: bilet upoważnia do wstępu dnia 18.06.2020 w godzinach 14:00-19:00. Do rejestracji uprawnione są osoby zawodowo zajmujące się administracją floty samochodowej w przedsiębiorstwach.

Wszystkie powyższe pola ankiety, jak i zgody obowiązkowe do zaznaczenia.

Administratorem Państwa danych osobowych w celu związanym z uczestnictwem w wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych są Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. („MTP”). Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa dobrowolna zgoda, którą mogą Państwo bezpłatnie wycofać w każdej chwili. Mają Państwo prawo do prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, złożenia sprzeciwu względem ich przetwarzania, ich usunięcia po upływie wskazanych okresów lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez MTP znajduje się TUTAJ.

*Pole wymagane