Organizator:

Zobacz i przetestuj elektryczne hulajnogi

Podziel się

Jednym z wystawców, jaki zaprezentuje się w zupełnie nowej strefie Poznań Mobility Show jest Zwinne Miasto. Na ich stoisku będziecie mogli zapoznać się z najnowszymi modelami elektrycznych hulajnóg.

 

Na podstawie doświadczeń innych krajów widać wyraźnie, że oto rodzi się nam nowa gałąź przemysłu – branża Urządzeń Transportu Osobistego. Dzięki ogromnemu postępowi w dziedzinie materiałów, miniaturyzacji silników oraz coraz doskonalszych baterii, wreszcie w hulajnodze udało się zamknąć moc i zasięg, który pozwala na używanie jej przez osoby dorosłe podczas codziennych miejskich podróży. Jest ekologicznie, ekonomicznie, przyjemnie, cicho i szybko… Dzięki zaletom e-hulajnóg najbliższa dekada stanie pod znakiem małych, elektrycznych pojazdów, których na ulicach miast całego świata będzie coraz więcej.

Podczas Poznań Motor Show będzie mieli możliwość bliższego zapoznania się z tymi urządzeniami. Pomoże w tym Zwinne Miasto, które jest polskim liderem segmentu hulajnóg premium. Na stoisku w hali 7A (czyli w nowej strefie Poznań Mobility Show) zobaczycie najciekawsze pojazdy od najlepszych światowych producentów – Dualtron, Speedway, Kaabo, Skywalker, Etwow, Micro, Egret, Urban.

Na zwiedzających czeka w sumie kilkadziesiąt modeli najlepszych hulajnóg elektrycznych dostępnych obecnie na rynku. Na Targach zostanie też przedstawionych kilka absolutnych hulajnogowych premier. Co więcej, Zwinne Miasto na czas trwania Targów przygotowało atrakcyjne rabaty na część oferowanych przez siebie hulajnóg. Oprócz elektryków, w specjalnych cenach będą też do nabycia hulajnogi klasyczne szwajcarskiej firmy Micro.

Stoisko Zwinnego Miasta to jednak nie tylko możliwość obejrzenia najnowszych modeli hulajnóg, ale również przetestowania ich w praktyce. Uczestnicy Poznań Motor Show będą mieli do dyspozycji 100 metrów kwadratowych toru do jazd testowych. Dzięki temu będzie można samemu przekonać się jak łatwo i przyjemnie jeździ się hulajnogą elektryczną.

Dla tych, którym zwykła hulajnoga nie wystarczy Zwinne Miasto zaprezentuje, jakie są możliwości tuningu dzisiejszych hulajnóg elektrycznych. Niezależnie od tego, czy chcemy tylko zmodyfikować ją wizualnie, czy np. zamontować lepsze hamulce, zwiększyć zasięg, a nawet wzmocnić przyspieszenie, to gama możliwości jest ogromna.

Na stoisku Zwinnego Miasta spotkacie także Adama Malickiego z kanału Wrong Way! 

Zachęcamy do śledzenia kanału Adama, który specjalizuje się właśnie w Urządzeniach Transportu Osobistego. To jeden z najlepszych kanałów o tej tematyce na YouTube. Znajdziecie tam mnóstwo recenzji sprzętów, zawsze prezentowanych w obiektywny sposób, pokazujących najnowsze sprzęty pojawiające się na rynku i pokazujące zarówno ich silne, jak i słabe strony.

Niezależnie od tego, czy planujecie zakup własnej hulajnogi, czy nie, zdecydowanie warto odwiedzić stoisko Zwinnego Miasta i sprawdzić, co rynek ma dziś do zaproponowania oraz zasięgnąć porady specjalistów, którzy tą branżą zajmują się od wielu lat.