Organizator:

Zlot Czerwonych Samochodów

Podziel się

To impreza zwłaszcza dla tych, którzy wciąż chcą zostać strażakami oraz dla tych, którzy marzenie z dzieciństwa musieli porzucić. Najwspanialsze wozy strażackie pojawią się w sobotę, 22 sierpnia, na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

 

Na III Ogólnopolskim Zlocie Czerwonych Samochodów swoje wozy zaprezentują jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z całej Polski. Podziwiać będzie można ponad 70 pojazdów wraz z wyposażeniem.

Podczas zlotu odbędą się pokazy akcji ratunkowych na żywo, gaszenie ognia zabytkową sikawką czy dziecięcych drużyn pożarniczych. Dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach, a nieco starsi – przypomnieć sobie zasady pierwszej pomocy lub nauczyć się gasić gorący olej. Na miłośników historii czekać będzie kolekcja Izby Tradycji Pożarniczej. Podczas wydarzenia znajdzie się także bogata ekspozycja od firm z branży pożarniczej.

 

Organizatorami zlotu są Ochotnicza Straż Pożarna Poznań-Głuszyna oraz Grupa MTP.

Impreza odbywać się będzie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wstęp na zlot jest wolny, jednakże ze względów epidemiologicznych obowiązuje wcześniejsza rejestracja w serwisie www.ToBilet.pl

W tym samym czasie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywać się będzie INSTAL MOTO EXPO. Dla branży instalacyjnej pojazd to zarówno warsztat na kółkach, jak i wizytówka firmy oraz forma reklamy. Pomysł zorganizowania Zlotu Pojazdów Branżowych w połączeniu z wystawą plenerową producentów powstał z chęci stworzenia ostatniego w sezonie letnim święta producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Zlot potrwa cały weekend.

III Zlot Czerwonych Samochodów

22 sierpnia, godz. 10:00-17:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie