Organizator:

Zbliża się finał OTWS. Informacje techniczne dla uczestników!

Podziel się

Turniej online rozpocznie się dnia 27.03 o godzinie 11:00. W celu przystąpienia do turnieju online każdy z uczestników (uczniów) powinien wejść na stronę www.otws.sosnowski.pl. Po zalogowaniu się za pomocą czteroznakowego kodu otrzyma dostęp do potrzebnych instrukcji oraz testów wiedzy.

Jak uczeń może otrzymać czterocyfrowy kod?

Od przedstawiciela szkoły
Po zalogowaniu się przez przedstawiciela szkoły do formularza za pośrednictwem którego zgłaszani byli uczestnicy turnieju http://www.otws.pl/p,1008,logowanie-dla-szkol.html można będzie pobrać pdf'a z kodami dla uczniów. Następnie przedstawiciel szkoły we własnym zakresie przekaże czteroznakowy kod swoim podopiecznym.

Bezpośrednio na nr telefonu lub e-mail ucznia
Podczas zgłaszaniu uczniów do turnieju, przedstawiciel szkoły mógł podać nieobowiązkowe informacje dotyczące uczestnika: nr telefonu ucznia oraz adres e-mail ucznia. Dnia 26.03 wyślemy kody i potrzebne informacje bezpośrednio do uczniów na podane e-maile i nr telefonu.
Transmisja online z studia OTWS będzie dostępna na: https://www.facebook.com/firmasosnowski

Informacje dla uczestników

Odbędzie się tylko część teoretyczna. Konkurs wiedzy zostanie przeprowadzony z podziałem na kategorie. Uczestnicy będą mieli określoną ilość czasu na odpowiedź na każde z pytań.