Organizator:

XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników poznaj szczegóły na konferencji prasowej!

Podziel się

Ruszają zapisy do XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Finały odbędą się podczas Poznań Motor Show w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

Rozpoczynają XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, których każda kolejna edycja zaskakuje rozmachem i nowościami, które czekają na uczestników. Wydarzenie ponownie będzie ważną częścią Poznań Motor Show, a także, po raz pierwszy w historii, Targów Edukacji. 

Celem projektu jest przygotowanie młodzieży na potrzeby biznesu. Organizatorzy przez cały rok zrzeszają tysiące młodych ludzi oraz zawodowych mechaników gotowych do spełniania się w pięknym zawodzie jakim jest mechanika samochodowa.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników obejmują wszystko to co dzieje się obecnie w branży motoryzacyjnej. Działamy, motywujemy, kształcimy - to motto tego szczególnego przedsięwzięcia. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników podążają za trendami w motoryzacji, jednocześnie wybiegając w przyszłość.

Przy okazji wydarzenia stawia się na rozwój i edukację oraz naukę praktycznych umiejętności, niezbędnych w codziennej pracy mechanika samochodowego.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są V8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

Dowiedz się więcej na konferencji prasowej 

W najbliższy poniedziałek, o godz. 11:00 organizatorzy Mistrzostw zdradzą szczegóły dotyczące tegorocznej edycji projektu. Konferencja prasowa na ten temat odbędzie się w budynku Poznań Congress Center w sali 0B. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Internecie za pośrednictwem facebookowego profilu targów Poznań Motor Show.