Organizator:

Wiedza o filtrach popłaca - zwłaszcza w konkursie dla mechaników

Podziel się

Wyjątkowa akcja podczas IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – im więcej wiedzy o filtrach marki FILTRON, tym większe szanse na udział w finałowej rozgrywce podczas Poznań Motor Show 2020.

Organizatorzy IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników wraz z ich partnerem, marką FILTRON, przygotowali wyjątkową akcję skierowaną do młodych mechaników. Wystarczy pogłębić swoją wiedzę na temat filtracji i produktów marki, by zdobyć „zieloną kartę” i wejść do finału, który odbędzie się w dniach 26 – 29 marca 2020 r. podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

„Akcja Filtracja” jest skierowana do uczestników IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Chętni, którzy zarejestrują swój udział w konkursie, będą otrzymywać w różnej formie informacje dotyczące filtrów marki FILTRON. Dzięki temu zdobędą możliwość pogłębienia swojej wiedzy m.in. na temat procesów filtracji w pojazdach samochodowych.

W ramach Akademii Młodego Mechanika będą dostępne materiały edukacyjne przygotowane przez markę FILTRON. To szansa dla przyszłych mechaników na zdobycie szczegółowych informacji m.in. o filtrach powietrza, oleju, paliwa, czy kabinowych.

Zwieńczeniem akcji będzie udział w teście online. Dwuosobowe zespoły uczniowskie rozpoczną wtedy dodatkową rywalizację o udział w finale IX. Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Zespół, który zdobędzie największą liczbę punktów w teście, otrzyma tzw. „zieloną kartę” – gwarancję udziału w rozgrywce finałowej. Pozostali uczestnicy otrzymają natomiast zaproszenie na targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2020.