Organizator:

Volkswagen Financial Services na potrzeby kongresu MOVE 2023

Podziel się

Należymy do Volkswagen Financial Services AG, jednego z największych światowych dostawców usług finansowych na rynku motoryzacyjnym.

Jako VW FS dostarczamy rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen na 51 rynkach świata. Kluczowe obszary działania VW FS to: bank, leasing, ubezpieczenia, mobilność. Volkswagen Financial Services oferuje pod jedną marką usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz ubezpieczenia i bankowość elektroniczną. Mobilność – wyraża orientację na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów i przyszłe kierunki rozwoju rynku. To połączenie nowoczesnych usług i produktów finansowych z tradycyjnym biznesem motoryzacyjnym.

Wspieramy klientów na drodze do elektromobilności. Dzięki nowoczesnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services modele aut elektrycznych Grupy Volkswagen są dostępne w formie leasingu lub kredytu, w ramach miesięcznych rat, z opcją zwrotu pojazdu na koniec umowy. Jako jedna z pierwszych firm podpisaliśmy umowę z Bankiem Ochrony Środowiska, który realizuje dopłaty do leasingu samochodów elektrycznych w ramach programu „Mój elektryk”.

Jesteśmy cenionym partnerem w branży motoryzacyjnej i posiadamy wieloletnie doświadczenie w finansowaniu i optymalizacji zarządzania flotami pojazdów. Zapewniamy efektywne i ekonomiczne zarządzanie flotą przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi i wieloletniego, międzynarodowego doświadczenia naszych ekspertów. Działalność Volkswagen Financial Services obejmuje również wsparcie dla menedżerów flot działających w skali międzynarodowej – od zarządzania przetargami i wdrożeniami po międzynarodową sprawozdawczość flotową. Kompleksowa oferta produktów i usług jest w stanie zaspokoić wszystkie wymagania flotowe klientów Grupy Volkswagen, a klienci mogą być pewni, że otrzymują profesjonalną obsługę i dostęp do najnowszych rozwiązań.