Organizator:

Trzy sztandarowe modele od BAIC Group

Podziel się

Beijing 3, Beijing 5 oraz Beijing 7 - te trzy nowoczesne SUV-y zabierze ze sobą BAIC Group na Poznań Motor Show 2024.

BAIC Group niedawno zadebiutował na polskim rynku. Beijing Automotive Group Co., Ltd. to  jeden z czołowych chińskich koncernów samochodowych. Firma wywodzi się z fabryki samochodów w Pekinie założonej w 1958 roku, Obecnie Grupa BAIC zajmuje 193. miejsce wśród 500 największych przedsiębiorstw na świecie, obejmując łańcuch przemysłowy od badań i rozwoju oraz produkcji pojazdów i części po handel usługami samochodowymi, usługami podróżowania, działalność finansową i inwestycyjną, generując roczny przychód przekraczający 450 miliardów juanów.

Trzy modele z serii Beijing

Na Poznań Motor Show zostaną zaprezentowane trzy nowoczesne SUV-y: Beijing 3, Beijing 5 oraz Beijing 7.

Beijing 3 to miejski, kompaktowy SUV, idealny dla dynamicznego życia w mieście. Łącząc komfort z wydajnością, oferuje zaawansowane systemy bezpieczeństwa, ekonomiczny silnik oraz bogate wyposażenie. Jest to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie styl, wygodę i oszczędność w codziennym użytkowaniu. Dynamiczne i zadziorne linie nadwozia, masywne nadkola, w których osadzono efektowne felgi aluminiowe oraz seryjne elektryczne okno dachowe - to wszystko tworzy niepowtarzalny styl.

Beijing 5 charakteryzuje szykowny i nowoczesny wygląd. Eleganckie, wyrafinowane linie oraz dopracowane detale samochodu tworzą idealne połączenie tradycji z nowoczesnością. Charakterystyczna sylwetka przez długie lata będzie prezentować się nowocześnie, świeżo i atrakcyjnie. Beijing 5 jest znakomicie przystosowany do wyzwań współczesności. W mieście nieocenione będą m.in. zwrotność samochodu, precyzja układu kierowniczego, sprawna i komfortowa zmiana przełożeń skrzyni dwusprzęgłowej oraz działające w punkt systemy wsparcia.

Ostatni z premierowych modeli, które zostaną zaprezentowane w trakcie Poznań Motor Show 2024 to Beijing 7. Klasyczne, pełne elegancji wzornictwo w modelu Beijing 7 doskonale współgra z innowacyjnymi technologiami. Topowy SUV marki BAIC przyciąga spojrzenia i budzi uznanie. Beijing 7 to redefinicja luksusu. Model Beijing 7 wyróżnia się znaczącym rozstawem osi, dzięki któremu pięciu pasażerów poczuje się we wnętrzu niezwykle komfortowo. Elegancki styl, praktyczność i obszerność tego samochodu zjedna sobie sympatię rodzin oraz świata biznesu.

Warto podkreślić, że to nie koniec atrakcji, jakie szykuje dla zwiedzających BAIC Group. W przyszłym tygodniu organizatorzy Poznań Motor Show poinformują o kolejnych modelach, które będzie można spotkać na stoisku marki.

Poznań Motor Show odbędzie się w dniach od 4 do 7 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich.