Organizator:

Tłumy na Poznań Motor Show!

Podziel się

Zgodnie z oczekiwaniami trzeci dzień Poznań Motor Show cieszył się zdecydowanie największą frekwencją. Już jutro ostatnia szansa na zwiedzenie ekspozycji.

Od wielu lat to właśnie sobota przyciąga największe tłumy miłośników motoryzacji. Nie inaczej było i tym razem. Już od pierwszych minut pawilony wypełniły tysiące zwiedzających, spragnionych kontaktu z motoryzacją w najlepszym wydaniu. Podobnie, jak w poprzednich dniach czekała na nich bogata ekspozycja, przygotowana przez ponad 100 marek i wystawców.

Uzupełnieniem wystawy był jak zwykle bogaty program wydarzeń. Na scenie głównej pojawili się m. in. Gosia Rdest, czy Karolina Pilarczyk. Zespół na tegoroczny sezon zaprezentowała drużyna Ebebe PSŻ Poznań, a Kamena Rally Team opowiedziała o swoich przygotowaniach do przyszłorocznej odsłony Rajdu Dakar.

W sobotę dobiegła końca rywalizacja w XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Trzeciego dnia poznaliśmy najlepszych adeptów w dwóch ostatnich kategoriach – Młody Mechanik Motocyklowy oraz Mechanik Zawodowy. Rywalizacji zespołów przyglądał się uważnie Kajetan Kajetanowicz. Ambasador Platinum Orlen Oil podobnie jak Miko Marczyk i Kuba Przygoński był obecny podczas Poznań Motor Show, gdzie spotkał się nie tylko z uczestnikami mistrzostw, ale również ze swoimi fanami.

Ostatnia szansa na udział w Poznań Motor Show!

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Niedziela to czwarty, ostatni dzień tegorocznej odsłony Poznań Motor Show. Tym samym to ostatnia szansa, aby z bliska zobaczyć kilkaset pojazdów od czołowych marek motoryzacyjnych. Kolejna taka okazja – dopiero za rok.