Organizator:

the.collection gościem specjalnym Poznań Moto Fest!

Podziel się

Znany poznański kolekcjoner samochodów będzie gościem specjalnym podczas Poznań Moto Fest. Tymczasem o obecności the.collection informuje nietypowe pudełko ustawione przed holem wschodnim MTP.

Joseph „the.collection” to pasjonat motoryzacji i kolekcjoner samochodów. W jego garażu można znaleźć modele Ferrari, McLaren, Porsche czy Lamborghini. Jego profil na Instagramie cieszy się ogromną popularnością – jego aktywność na tym profilu śledzi 35 tysięcy osób.

Podczas Poznań Moto Fest the.collection pojawi się w specjalnie przygotownej strefie razem z grupą przyjaciół. Zwiedzający będą mogli zobaczyć znaczną część jego kolekcji. Pełna lista modeli, jakie pojawią się w ostatni weekend czerwca
na Międzynarodowych Targach Poznańskich zostanie opublikowana wkrótce.  

Nietypowa forma promocji

The.collection, w swoim stylu, postanowił w oryginalny sposób zaanonsować swój udział w wydarzeniu. Przed holem wschodnim, od strony ulicy Głogowskiej ustawił duże pudełko w którym umieścił jeden ze swoich wozów. Obecnie jest to Lancia Integrale, jednak co dwa-trzy dni model będzie podmieniany.

- Jeśli znacie mnie, wiecie dobrze, że jestem wystarczająco szalony, aby zrobić coś
w myśl zasady „outside the box”. Tym razem zdecydowałem się pójść tropem „inside the box”. Włożyłem moją Lancię Integrale w to pudełko. Całość przypomina dziecięcą zabawkę
– tłumaczy Joseph w nagranym wideo. - W ten sposób chcę ogłosić fakt,
że od 27 do 28 czerwca wezmę udział w Poznań Moto Fest. Ponieważ Poznań Motor Show zostało przełożone na kolejny rok, to wydarzenie zostało zaaranżowane.
Na Poznań Moto Fest zobaczycie setki samochodów. Ja również będę tam z grupą przyjaciół
– dodaje.

Wideo z udziałem Josepha można obejrzeć pod TYM linkiem.