Organizator:

Targowy debiut marek Aston Martin i INEOS Grenadier oraz premiera McLarena Artury.

Podziel się

Auto Fus Group po przerwie powraca do Poznania ze swoim portfolio brytyjskich marek. Na Motor Show 2023 zadebiutuje Aston Martin oraz INEOS Grenadier. Pojawi się również legendarny McLaren z pierwszą wysokowydajną hybrydą – modelem McLaren Artura.

Auto Fus Group, rodzinna firma z motoryzacją w genach, po trzech latach powraca na Poznań Motor Show i zaprasza wszystkich odwiedzających do świata prawdziwego luksusu, potężnych silników, wykonanych ręcznie wnętrz zaprojektowanych przez najlepszych designerów i… prawdziwie terenowej jazdy 4x4, gdzie warstwy błota na zderzakach i nadkolach są powodem do dumy.

Debiuty…

W Poznaniu Auto Fus Group zaprezentuje po raz pierwszy eleganckiego niczym James Bond Astona Martina oraz nowego, ambitnego gracza na rynku samochodów terenowych, markę INEOS Grenadier.

Na targowym stanowisku Aston Martin Warsaw będzie można podziwiać dwa najpopularniejsze modele: DBX oraz najpotężniejszego SUVa na rynku – DBX707.

„Już sama nazwa marki z Gaydon wywołuje u fanów motoryzacji dreszcze, a w Poznaniu tych emocji będzie jeszcze więcej, dzięki samochodom uosabiającym luksus, dynamikę i sportowy charakter Astona Martina” powiedział Piotr Fus, współwłaściciel AFG. „Seria DBX w samym swoim założeniu ma udowodnić, że nie wszystkie SUV-y muszę iść na te same kompromisy. W modelu DBX707 poprzeczka została podniesiona w każdej dziedzinie, tak aby stworzyć samochód wyznaczający nowe standardy osiągów i atrakcyjności. DBX707 jest najszybszy, najmocniejszy i najlepiej prowadzący się. Angażuje w każdym aspekcie. To nowa jakość pod względem wydajności SUV-ów stworzona właśnie przez Astona Martina.”

Na targach Poznań Motor Show zadebiutuje również najnowsza marka z portfolio Auto Fus Group - INEOS Grenadier.

W 2017 r. szef chemicznego koncernu INEOS, sir James Ratcliff entuzjasta motoryzacji i doświadczony podróżnik, zidentyfikował rynkową niszę na pojazd pozbawiony zbędnych dodatków, wszechstronny, zdolny do ciężkiej pracy, z napędem 4x4, na którym można polegać. W ten sposób powstała firma INEOS Automotive. Jej celem jest urzeczywistnienie tej wizji.

„Sam Grenadier dzięki połączeniu chropowatego brytyjskiego ducha i stylistyki z rygorem niemieckiej inżynierii, stał się prawdziwie bezkompromisowym pojazdem 4x4. Jest skonstruowany tak, by móc odnaleźć się w każdych warunkach, zapewnić najlepszą w swojej klasie wydajność, trwałość i pewność tym, którzy na nim polegają” powiedział Tomasz Fus, współwłaściciel Auto Fus Group.

…. i premiera!

Supersamochód nowej generacji – wysokowydajna hybryda McLaren Artura – będzie miał swoją targową premierę w Poznaniu. To model, który reprezentuje ponad 50-letnie doświadczenie i wiedzę McLarena w obszarze inżynierii motoryzacyjnej, w tym technologii samochodów wyścigowych i drogowych.

„To pierwszy model zbudowany na bazie przystosowanej do napędu hybrydowego karbonowej konstrukcji McLaren Carbon Lighweight Architecture, który łączy niewiarygodne osiągi, dynamikę i zaangażowanie kierowcy z możliwościami pojazdów elektrycznych” dodaje Maksymilian Fus, menadżer marek luksusowych w Auto Fus Group.

 

Zapraszamy na nasze stoiska:

- Aston Martin Warsaw i McLaren Warsaw – Salon Luxury i Supercars (pawilon 6)

- INEOS Grenadier – Salon Samochodowy (pawilon 5).