Organizator:

Tajemniczy kolekcjoner i jego supersamochody na Poznań Motor Show

Podziel się

„Same, same but different”. Tak samo, jak co roku, podczas Poznań Motor Show, będzie można zobaczyć dużo ekskluzywnych super-aut, ale tym razem nie tylko za sprawą ich producentów. Tajemniczy, znany z instagrama kolekcjoner Joseph @The.Collection zaprezentuje na naszej imprezie wszystkie swoje samochody, a to nie jedyne atrakcje na jego stoisku.

NOWY POMYSŁ, WIĘCEJ ATRAKCJI

Poznań Motor Show to przede wszystkim stoiska przygotowane przez producentów i dealerów motoryzacyjnych. Ale kto powiedział, że tylko Oni gwarantują uczestnikom atrakcyjną przestrzeń. Pewną nowością, stają się przestrzenie aranżowane przez kolekcjonerów i pasjonatów motoryzacji. W tym roku, coś specjalnego dla fanów ekskluzywnych samochodów, przygotował tajemniczy, ale bardzo popularny na Instagramie Joseph @The.Collection.

 

 

JOE I JEGO SUPER SAMOCHODY

Niewiele o nim wiadomo, Joe, czyli twórca popularnego profilu na Instagramie, to przedsiębiorca pochodzący z Wielkiej Brytanii, który mieszka w Poznaniu a jego wielką pasją jest kolekcjonowanie drogich i wyjątkowych samochodów. W jego kolekcji znajdziemy takie perełki jak:

Lamborghini Aventador, Ferrari F12, McLareny, Lancię Integrale, odpicowanego Fiata 126 P oraz specjalnie sprowadzone na Poznań Motor Show BAC Mono – brytyjskie superauto rodem z Liverpoolu.

Prywatnie Joseph to bardzo serdeczny i pozytywny człowiek, który nie ogranicza się do chwalenia swoimi samochodami, ale chce je również przybliżyć szerszej publiczności, dlatego zdecydował się na zaaranżowanie własnego stoiska podczas Poznań Motor Show.

 

CO ZOBACZYMY U @THE.COLLECTION?

Oprócz wystawy super-samochodów Josepha na jego stoisku w Pawilonie 5 będzie można spotkać zaproszonych gości takich jak: Oliver James Webb, czyli zwycięzca legendarnego European Le Mans series, Szymona Banasia, konstruktorów samochodu BAC Mono czy Wojtka Golę zawodnika i właściciela federacji FAME MMA. Ponadto zapowiedziano również koncert zespołu Rat City na żywo oraz afterparty na Młyńskiej 12.

Kiedy dodamy do tego, że stoisko znajdzie się w sąsiedztwie stoisk Rolls-Royce’a, czy Bentley’a wiemy, że Pawilon 5 będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, podczas Poznań Motor Show.