Organizator:

Stunter13 na Poznań Motor Show 2023!

Podziel się

Pokazy Stunt Wars Poland są nieodłącznym elementem targów Poznań Motor Show. Dziś poznaliśmy nazwisko pierwszej gwiazdy, która zaprezentuje się podczas tegorocznej edycji wydarzenia.

Pokazy motocyklowego stuntu w trakcie Poznań Motor Show są gwarancją sporego zastrzyku adrenaliny dla widzów, biorących udział w targach. Podobnie jak w poprzednich latachza przygotowanie pokazów będzie odpowiadała ekipa Stunt Wars Poland.

Jedną z gwiazd, która wiosną pojawi się na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie Rafał „Stunter13” Pasierbek czyli światowa ikona i prawdziwa legenda akrobatyki motocyklowej. Znany na całym świecie zawodnik, team-rider Yamaha oraz Monster Energy. Wielokrotny Mistrz Świata, który ze swoimi pokazami był już na wszystkich kontynentach a przebieg na jednym kole ma większy niż niejeden zawodowy kierowca.

Co ważne, Stuntera13 będzie można zobaczyć nie tylko podczas pokazów. Na scenie, znajdującej się w pawilonie, znany zawodnik opowie zgormadzonej publicznościo swojej drodze życiowej – od rozmarzonego chłopaka z małego miasta do światowej gwiazdy stuntu.

Organizatorzy targów zapewniają, że to nie wszystkie aktywności związane z obecnością Rafała na Poznań Motor Show. Więcej informacji na ten temat zostanie opublikowanych już niebawem.