Organizator:

Stunt Wars Poland – znamy line-up wydarzenia

Podziel się

Pokazy Stunt Wars Poland są nieodłączną częścią Poznań Motor Show. W tym roku na Placu Marka zaprezentuje się czterech, niezwykłych kaskaderów.

Rafał „Stunter13” Pasierbek - światowa ikona i prawdziwa legenda akrobatyki motocyklowej. Znany na całym świecie zawodnik, team-rider Yamaha oraz Monster Energy. Wielokrotny Mistrz Świata, który ze swoimi pokazami był już na wszystkich kontynentacha przebieg na jednym kole ma większy niż niejeden zawodowy kierowca.

Dawid ,,Procent” Marach - pochodzi z Bydgoszczy. Trenuje stunt od 17 lat, a od 7 robi to zawodowo. Jest czynnym zawodnikiem biorącym udział w zawodach i pokazach w całej Europie. W ciągu sezonu daje około 400 występów, co za tym idzie jest bardzo rozpoznawalnym i doświadczonym zawodnikiem. Ostatnie lata cały sezon letni spędza biorąc udział w ekstremalnym show w parku rozrywki z ekipą Energylandia Extreme. Motocykle to jego całe życie - praca oraz pasja. Na Poznań Motor Show będzie jeździł motocyklem Kawasaki 636.

Kamil "Nikson" Nikliborc - ma 27 lat, pochodzi z Oświęcimia. Trenuję STUNT od 11 lat, od 3 sezonów razem z grupą kaskaderów Energylandia Extreme robi pokazy w największym parku rozrywki w Europie. Jest zawodnikiem i bierze czynny udział w zawodach na całym świecie, m.in. Stunt Master Cup Arab Emirates , Stunt Champ Soczi, Czech Stunt Day czy Stunt Wars Poland. Obecnie pokazy jeździ motocyklem Kawasaki 636.

Maciej "DOP" Bielicki - trenuje stunt od 17 lat, weteran tego sportu w Polsce. W 2016r. przesiadł się z motocykli sportowych na ciężkie Harleye. W 2017r. pobił rekord Guinessa w długości palonej gumy - 4480m na motocyklu Harley-Davidson Street Rod. Aktualnie do stuntu używam Sportstera 1200, Road Kinga 1450, Buella xb9 oraz Fat Boba 1600. Niektóre z nich z pewnością zobaczycie na pokazach Stunt Wars Poland podczas Poznań Motor Show.

Pokazy Stunt Wars Poland odbędą się we wszystkie dni targów, w godzinach 11:00, 13:30 oraz 16:00.