Organizator:

Samochody Mazdy na Poznań Motor Show!

Podziel się

Marka Mazda będzie godnie reprezentowana na targach Poznań Motor Show. Na stoisku spotkacie kilka godnych uwagi pojazdów.

Towarzysz miejskich podróży – hybrydowa Mazda 2!

Nowoczesny system hybrydowy pozwala na pokonanie Mazdą 2 Hybrid dystansu zaspokajającego codzienne potrzeby w bezemisyjnym trybie elektrycznym. Do dyspozycji pozostaje jednak zawsze tryb jazdy na silniku spalinowym, który zapewnia dodatkową moc lub zasięg. Wszystko to bez konieczności ładowania akumulatora z zewnętrznego źródła energii. Mazda2 Hybrid uzyskała maksymalną, pięciogwiazdkową ocenę w niezależnych testach zderzeniowych Euro-NCAP. Jest wyposażona w zaawansowane i innowacyjne systemy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę.

Mazda 3

Mazda3 zachwyca designem, dynamiką jazdy i niskim spalaniem, komfortem akustycznym i japońskim kunsztem wykonania. Wszystkie te elementy łącznie dostarczają niepowtarzalnej przyjemności prowadzenia samochodu, wzbudzając pragnienie posiadania u każdego, kto się z nim zetknie. W wyglądzie zewnętrznym precyzyjnie oszlifowane elementy tworzą czyste i piękne formy, które wyzwalają dyskretną grę refleksów i światłocieni. Efektem jest styl elegancki i wyrafinowany, dający jednocześnie poczucie naturalnej dynamiki.

Mazda CX-30 

Mazda CX-30, to elegancki, kompaktowy SUV. Odważne, czarne elementy nadwozia ciekawie kontrastują ze smukłą sylwetką zaprojektowaną zgodnie ze stylistyką KODO. Design inspirowany japońską estetyką jest pełen dynamiki i klasy. Ten wyjątkowy, kompaktowy SUV sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli, jak i podczas dłuższych podróży. Niepowtarzalny design nadwozia i skoncentrowane na kierowcy, komfortowe wnętrze. Poczuj czystą przyjemność z prowadzenia i Jinba Ittai - wyjątkową jedność kierowcy z samochodem. Każda z imponująco wyposażonych wersji wyposażenia, posiada układ miękkiej hybrydy Mazda M Hybrid, który zapewnia niższą emisję spalin i mniejsze zużycie paliwa.

Mazda MX-30

Mazda MX-30 została stworzony z myślą o codziennych potrzebach aktywnych kierowców i ich rodzin. Nowoczesny projekt nadwozia podkreślają drzwi freestyle i przestronne wnętrze. SUV Mazdy dostępny jest w dwóch wersjach: z silnikiem elektrycznym e-Skyactiv, lub jako hybryda plug-in wyposażona w silnik elektryczny i spalinowy. Napęd Mazdy MX-30 oferuje maksymalny moment obrotowy od chwili ruszenia, a specjalnie zaprojektowany pedał, zapewnia intuicyjne prowadzenie.

Mazda CX-60 

Mazda CX-60 reprezentuje wszystko to, co Mazda wpisała w swoje DNA w ciągu ostatnich 100 lat: wspaniałe wzornictwo nadwozia i wnętrza, precyzję japońskiego rzemiosła i najnowsze technologie. To nasz pierwszy model PHEV (hybryda plug-in), z którym wprowadzamy całą gamę nowych systemów zorientowanych na kierowcę. Ten duży SUV dostępny jest także z sześciocylindrowym silnikiem wysokoprężnym e-SKYACTIV D o pojemności 3,3 litra. Turbodoładowany silnik wysokoprężny e-SKYACTIV D, zapewnia niski poziom emisji spalin, oszczędne zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy, nawet przy dużych prędkościach. W trybie czysto elektrycznym może przejechać do 63 km a sumaryczna moc obu napędów: benzynowego i elektrycznego, wynosi ponad 300 KM.