Organizator:

Salon Motocyklowy – znamy pierwszych wystawców

Podziel się

Strefa jednośladów od zawsze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. W ostatnich dniach poznaliśmy pierwsze marki oraz wystawców, które oficjalnie potwierdziły swój udział w wydarzeniu.

Salon motocyklowy to nieodłączna część targów Poznań Motor Show. W tym rokuna miłośników motocykli czekają dwa pawilony wystawiennicze (3 i 3A) oraz teren zewnętrzny. Kto zatem wypełni tę część ekspozycji?

W Salonie Motocyklowym będzie można spotkać markę Royal Enfield, której rodowód sięga aż 1901 roku. Na terenie Polski importer działa dopiero od 2021 roku a już może pochwalić się pasmem sukcesów osiąganych w dystrybucji pojazdów oraz popularyzacji marki, co pozwoliło na otwarcie nowych, dedykowanych marce salonów motocyklowych.Na targach zostaną zaprezentowane m.in. najnowsze HNTR 350 czy przyszłą gwiazdę - Super Meteor 650.

Swój udział w tegorocznej odsłonie wydarzenia potwierdziła także ekipa The Infamous Team. To marka odzieżowa zrzeszająca ludzi spod znaku odwróconej gwiazdy symbolizującej złą sławę. Dlaczego zła sława? Ponieważ ich pasje, takie jak stunt motocyklowy, skydiving, wyścigi czy boks często są uważane za naganne i niebezpieczne. Ludzie należący do teamu INFMS to wyjątkowi goście, którzy poświęcili życie realizowaniu swoich pasji. Pomimo wielu przeciwności losu oraz odmienności tego co kto każdy z nich robi, jednoczy ich jedno, bezgraniczne oddanie swojej pasji.

Na Poznań Motor Show po czterech latach przerwy powróci z kolei ekipa Speed Ladies. Dziewczyny należące do grupy przygotują strefę z atrakcjami dla fanek i fanów motocykli.

Salon Motocyklowy to jednak nie tylko pawilony, ale również teren zewnętrzny, gdzie tradycyjnie będą odbywać się pokazy motocyklowego stuntu, organizowane przez Stunt Wars Poland. Stunterów będzie można podziwiać przez wszystkie cztery dni targów. Szczegółowy line-up oraz harmonogram pokazów zostanie ogłoszony już niebawem.