Organizator:

Ruszyły zapisy na Poznań Custom Bike Show

Podziel się

Wyjątkowe i unikalne motocykle, stworzone przez pasjonatów. Takie, które dają się zapamiętać na długo, tym wyróżnia się ekspozycja finalistów konkursu Poznań Custom Bike Show, w ramach salonu motocyklowego Poznań Motor Show. Właśnie ruszyła rejestracja zgłoszeń na konkurs. Masz customowy motor? Nie zwlekaj i pokaż go tysiącom zwiedzających.

Unikalne motocykle „z duszą” – Poznań Custom Bike Show

Jedną z atrakcji naszego salonu motocyklowego w Pawilonie 6, będzie konkurs i wystawa motocykli personalizowanych, czyli kolejna edycja Poznań Custom Bike Show.

To nietypowa ekspozycja, pokazująca pojazdy przerobione i zmodyfikowane zgodnie z preferencjami właścicieli. Te unikalne motocykle nie jednokrotnie odzwierciedlają pasję i duszę swoich właścicieli. W ubiegłym roku jedno z czołowych miejsc zajął motocykl customizowany na tematykę straży pożarnej.

 

Wystawa jest jedynie elementem rywalizacji, całe wydarzenie jest, bowiem konkursem. Te niezwykłe maszyny oraz ich właściciele, będą rywalizować o miano najlepszych w 4 kategoriach: Open, Modified Harley, Cafe racer oraz Trajki. Publiczność, również będzie miała swój głos przy wyborze "nagrody publiczności", każdy głosujący ma też szansę na "fanty"od sponsorów wydarzenia.

Masz niezwykły motocykl? Zgłoś się już dziś!

Wszystkich posiadaczy motocykli i pasjonatów ich personalizowania, zapraszamy do udziału w konkursie i nadsyłanie zgłoszeń poprzez  FORMULARZ - do 10.03.2020 

Konkurs oraz wystawa odbędzie się w Pawilonie 6 przez cały okres trwania Poznań Motor Show od 26 do 29 marca 2020.