Organizator:

Przetestuj elektromobilność podczas Poznań Motor Show

Podziel się

Bezpośrednie doświadczenie, to zawsze najlepsza droga do oceny samochodu czy nowej technologii. Dlatego chcemy, dać uczestnikom Poznań Motor Show jak najszerszą możliwość poznania zarówno rozwiązań elektromobilnych, jak i tych klasycznych, na własnej skórze, na jednym z naszych torów do jazd testowych. Będzie tam na Was czekało niemal 50 samochodów od 8 marek.

BEZPOŚREDNIE DOŚWIADCZENIE

Wokół samochodów elektrycznych czy hybrydowych wciąż istnieje wiele mitów, a wielu użytkowników wyrabia sobie zdanie, jedynie na podstawie opinii innych. Droga do elektromobilności i alternatywnych napędów w samochodach jest nieunikniona i konieczna. Wiele z tych technologii i pomysłów na przyszłość, będzie można zobaczyć podczas Poznań Motor Show w ramach strefy Poznań Mobility Show. Oglądanie i słuchanie to jedno, my stawiamy też na bezpośrednie doświadczenie.

DWA TORY I 50 MASZYN

Podczas Poznań Motor Show 2020 uczestnicy będą mogli skorzystać z okazji do przetestowania samochodów na dwóch dedykowanych do tego torach testowych, zlokalizowanych w przestrzeni między pawilonami Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jeden z naszych torów, będzie dedykowany samochodom elektrycznym, natomiast na drugim, będzie można przetestować samochody z różnymi rodzajami napędów.

W sumie w przestrzeniach testowych znajdzie się około 50 dostępnych samochodów marek takich jak: Volkswagen, Mazda, Skoda, Audi, Toyota, Hyundai, Seat i Mitsubishi. Konkretne modele pojazdów będziemy mogli ujawnić w późniejszym terminie, warto też wspomnieć, że lista ta nie jest zamknięta, a nasze strefy jazd testowych mogą się jeszcze poszerzyć.

 

NIE TYLKO SAMOCHODY

Możliwość testowania samochodów, to nie jedyna możliwość bezpośredniego doświadczania zalet elektromobilności. Podczas targów znajdą się również dedykowane strefy i tory do testów np. hulajnog elektrycznych czy skuterów i motorowerów.