Organizator:

Prezentacja pojazdów elektrycznych Carbontear na Poznań Motor Show 2024

Podziel się

Na Poznań Motor Show zostanie zaprezentowanych kilkanaście użytkowych elektryków od trójkołowców przez buggy z napędem na cztery koła, aż do dużych aut transportowych.

Carbontear Electric Vehicles, ceniony importer i dystrybutor austriackich pojazdów elektrycznych Graf Carello, z dumą ogłasza swój udział w nadchodzącym Poznań Motor Show 2024. Firma zamierza zaprezentować szeroką gamę pojazdów elektrycznych, począwszy od zwinnych trójkołowców i terenowych buggy z napędem na cztery koła, a skończywszy na znaczących pojazdach transportowych, odpowiadając na szerokie spektrum komercyjnych i rekreacyjnych działań.

Te pojazdy elektryczne okazały się nieocenionymi aktywami w różnorodnych sektorach, w tym w logistyce wewnętrznej, usługach komunalnych, zarządzaniu nieruchomościami oraz obiektach rekreacyjnych i turystycznych. Podkreślając adaptacyjność tych pojazdów, Carbontear Electric Vehicles oferuje obszerne możliwości dostosowania, umożliwiając tworzenie rozwiązań szytych na miarę, takich jak specjalistyczne konstrukcje dla elektrycznych food trucków, co zapewnia spełnienie unikalnych potrzeb każdego klienta.

Dążąc do promowania zrównoważonej przyszłości, Carbontear Electric Vehicles podkreśla, że wszystkie ich oferty są bezemisyjne, co świadczy o ich efektywności i nowatorskim projekcie. To zaangażowanie w ochronę środowiska i innowacje umieszcza firmę w pozycji lidera w branży pojazdów elektrycznych.

Carbontear Electric Vehicles zaprasza wszystkich uczestników Poznań Motor Show 2024 do odwiedzenia swojego stoiska, zapoznania się z różnorodną gamą pojazdów elektrycznych i dyskusji na temat potencjalnych współprac na rzecz bardziej zrównoważonej przyszłości.