Organizator:

Prelegenci Kongresu MOVE - Alister Hamilton

Podziel się

Przed nami trzecia edycja Kongresu MOVE - International Mobility Congress. W przygotowanej przez nas serii wpisów zaprezentujemy prelegentów, jacy w w dniach 26-27 marca zaprezentują się w Poznaniu.

 

 

Alister Hamilton


Alister Hamilton jest Dyrektorem i Przewodniczącym EVA Scotland. Dr Hamilton ma doświadczenie zawodowe w inżynierii elektronicznej i pracuje jako nauczyciel akademicki w School of Engineering na Uniwersytecie w Edynburgu. Jego zainteresowania badawcze dotyczą systemów neuromorficznych i przetwarzania mózgowego. Prywatnie Dr Hamilton interesuje się elektryfikacją transportu – pracował jako wolontariusz wspierający kluby automobilowe.

- Elektryfikacja transportu nabiera tempa w Europie i na całym świecie. Podczas gdy pojazdy elektryczne mogą przyciągać wzrok i wyobraźnię społeczeństwa, elektryfikacja transportu wpływa na wszystkie formy transportu. Obecnie rowery elektryczne zwiększają praktyczny zasięg i nośność poprzez zwielokrotnienie wysiłku człowieka, ale zastąpienie paliw transportowych na bazie ropy w ciężarówkach, łodziach i samolotach ciągle pozostaje bardzo realnym wyzwaniem. Chciałbym zaprosić Państwa na MOVE International Mobility Congress, aby dołączyć do spotkania ekspertów i specjalistów z całego łańcucha wartości na nowym rynku elektromobilności i wysłuchać ich przemyśleń na temat rozwoju tej ekscytującej transformacji - powiedział A. Hamilton. 

Więcej na temat kongresu MOVE dowiesz się na: https://kongresmove.pl/