Organizator:

Poznań Motor Show na półmetku

Podziel się

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show rozkręciła się na dobre i dostarczyła niezapomnianych wrażeń kolejnym tłumom zwiedzających, którzy postanowili odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Pierwszy z tak zwanych dni dla publiczności przyniósł nowe atrakcje, jakie czekałyna uczestników wydarzenia. Na terenie zewnętrznym rozpoczęły się pokazy motocyklowego stuntu, w których wzięli udział Kamil "Nikson" Nikliborc, Dawid "Procent" Marach oraz Maciej "Dop" Bielicki. Akrobacje oraz sztuczki na jednośladach będę kontynuowane w kolejnych dniach, o ile na przeszkodzie nie staną złe warunki atmosferyczne.

Drugi dzień targów to również otwarcie strefy TVN Turbo, w której pojawili się znani i lubiani dziennikarze stacji, tacy jak Przemek Szafrański, Grzegorz Duda, czy Adam Klimek. Każde spotkanie z gwiazdami zostało zakończone konkursem dla publiczności. W strefie przygotowanej przez TVN Turbo oprócz znanych twarzy można również spotkać interesujące wozy  - Volkswagen T2 z silnikiem Porsche, czy Ford Mustang z 1973 roku to tylko niektóre z nich. Strefa będzie dostępna aż do zakończenia targów.

Zwiedzający, którzy wybrali się w piątek na Poznań Motor Show mogli także podziwiać interesująca ekspozycja złożona z licznych modeli samochodów i motocykli, na czelez premierowymi Renault Megane, Range Roverem oraz Korando e-Motion. Łączniena zwiedzających czeka setka wystawców, prezentujących swoje pojazdy, produkty oraz usługi.

Plan na sobotę, 9 kwietnia

Scena główna:

9:45 - 10:00 - rozpoczęcie, omówienie zasad

10:00-10:30 - Mistrzostwa Mechaników - oficjalne przywitanie, rozmowa z gośćmi specjalnymi, omówienie konkurencji (Bartosz Zmarzlik, Grzegorz Duda, Sebastian Gruszczyński, Yamaha, 3MM, Pit Bike).

10:30-11:00 - Rozmowa z Bartkiem Zmarzlikiem - dwukrotnym, żużlowym Mistrzem Świata

11:00-12:00 - Zielona przyszłość motoryzacji, którego patronem jest Bank Ochrony Środowiska. Organizator V8 Team

12:00-14:00 - Plebiscyt "Mistrzowie Motoryzacji"  - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

14:00-15:00 - Absurdy Drogowe - Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski

16:00-16:30 - Mistrzostwa Mechaników – podsumowanie i wręczenie nagród (Bartosz Zmarzlik, Sebastian Gruszczyński, INTEGRA).

16:30-17:00 - Wręczenie nagród – Mistrzostwa w jeździe precyzyjnej   

Teren zewnętrzny

Pokazy motocyklowego stuntu – 11:00, 13:00, 15:00 17:00 (plac Marka)

Mistrzostwa w jeździe w precyzyjnej – od godz. 10:00 (plac pomiędzy pawilonami 4 i 10)