Organizator:

Poznań Motor Show 2023 – 10 pawilonów pełnych atrakcji

Podziel się

Organizatorzy targów Poznań Motor Show zdradzili, jak duża ekspozycja czeka na zwiedzających, którzy w przyszłym roku zdecydują się wziąć udział w targach.

 

Jednymi z najbardziej wyczekiwanych informacji przed każdą edycją targów są doniesienia na temat modeli pojazdów, jakie pojawią się na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz atrakcji z jakich będą mogli skorzystać zwiedzający.

 

Choć pierwsze szczegóły związane z listą wystawców zostaną ogłoszone w kolejnych tygodniach, to wiemy już jednak jak dużą powierzchnię zajmą wystawcy Poznań Motor Show 2023. Jest to z pewnością informacja, pozwalająca z optymizmem wyczekiwać kolejnych wieści.

10 pawilonów pełnych atrakcji

Na uczestników przyszłorocznej odsłony Poznań Motor Show czeka aż 10 pawilonów targowych oraz teren zewnętrzy na Placu Marka, zlokalizowanym pomiędzy pawilonami nr 4 oraz 3 i 3A. Ponadto pierwszego dnia targów w Poznań Congress Center odbędzie się Kongres MOVE poświęcony przyszłości motoryzacji.

Jest to ogromny krok naprzód w porównaniu z edycją 2022, która ze względu na trudną sytuację w branży motoryzacyjnej miała znacznie skromniejszy wymiar w porównaniu do swoich poprzedniczek. Informacja o 10 pawilonach jest bez wątpienia sygnałem, że Poznań Motor Show powraca do formy sprzed pandemii COVID-19. 

Poznań Motor Show 2023 odbędzie się w dniach od 30 marca do 2 kwietnia. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży na platformie ToBilet.pl. Obecne ceny wejściówek obowiązują do 31 stycznia. Po tym terminie ceny biletów wzrosną.