Organizator:

Poznań Moto Fest dobiegł końca

Podziel się

To był piękny, słoneczny weekend pełen motoryzacyjnych wrażeń. Targi Poznań Moto Fest dobiegły końca, jednak jeszcze na długo pozostaną w naszej pamięci.

Najważniejszym punktem drugiego dnia targów był bez wątpienia przyjazd ekipy Positive Ways, która podczas wyprawy z Sopotu do Zakopanego zbiera fundusze na rzecz dzieci z hospicjum. Ich przyjazd na Międzynarodowe Targi Poznańskie wywołał spore poruszenie wśród zwiedzających, którzy od razu zaczęli gromadzić się wokół 38 aut, jakie pojawiły się na PMF. Nic w tym dziwnego, w końcu nieczęsto widuje się aż tyle super-samochodów w jednym miejscu.

W trakcie drugiego dnia targów do dyspozycji uczestników wydarzenia były niemal wszystkie pojazdy, jakie mogliśmy podziwiać w sobotę. Po raz kolejny teren MTP wypełniły samochody, motocykle kampery. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, food-trucków oraz symulatora dachowania.

Event debiutujący w kalendarzu imprez organizowanych przez Grupę MTP okazał się organizacyjnym sukcesem. Wydarzenie zostało bardzo ciepłe przyjęte zarówno przez wystawców, jaki i zwiedzających. Dziękujemy wszystkim za tak liczną obecność. Łącznie podczas dwóch dni targi odwiedziło 5 500 osób. 

Na tym jednak nie koniec. Już dziś zapraszamy na kolejny aktywny weekend na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie w dniach 11-12 lipca przygotowujemy Letni Targ Rodzinny. Podczas targów będzie możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem sportowym, wypróbować go w specjalnych strefach testów rowerowych, czy wrotkarskich, a dla osób spragnionych emocji przygotowujemy zawody w biegach dla najmłodszych i całych rodzin. Koneserów wyjątkowych smaków zabierzemy na podróż po kuchniach świata, począwszy od wielkopolskiej kuchni, przez produkty ekologiczne i regionalne, a na smakach gorącej Italii kończąc. Całość rodzinnej atmosfery dopełni strefa książki, gdzie będzie można wymienić się doświadczeniami oraz nabyć na stoiskach długo oczekiwane tytuły.

#WracamyDoGry!