Organizator:

Półmetek Poznań Motor Show – spotkania z gwiazdami, pokazy stuntu oraz wiele innych atrakcji

Podziel się

Poznańskie święto motoryzacji rozkręciło się na dobre. W piątek wystartowało wiele atrakcji przewidzianych w programie Poznań Motor Show.

Na pełne obroty wskoczyła Scena Główna, zlokalizowana w pawilonie 5. Każdego roku jest to miejsce, gdzie można spotkać największe gwiazdy oraz posłuchać prezentacji czołowych wystawców. W piątek zwiedzający mogli posłuchać interesujących rozmów z Miko Marczykiem, Gregiem Collinsem, a także autorami książki Polska Rzeczpospolita Samochodowa. Drugiego dnia Poznań Motor Show na Scenie Głównej zaprezentowali się również Yanosik, Autoplac.pl oraz Kamena Rally Team.

Z mocnym akcentem wystartowała dziś scena w salonie motocyklowym, gdzie oficjalnie zadebiutował nowy zespół rajdowy - Polaris Polska Racing Team, którego zawodnikami będą Maciej Giemza i Michał Kościuszko. Pierwszy z nich pojawił się osobiście na Poznań Motor Show.

Piątek to także dzień, w którym po raz pierwszy pojawiły się gwiazdy stacji TVN Turbo. Zaraz po otwarciu strefy swoją nową rajdówkę zaprezentowali Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski. W dalszej części Krystian Plato przeprowadził rozmowy m. in. z Grzegorzem Dudą, Dawidem Andresem i Pawłem Misztą.

Drugiego dnia Poznań Motor Show poznaliśmy również rozstrzygnięcia kolejnych konkursów i turniejów, adresowanych do młodych adeptów mechaniki. Finałowa rywalizacja wyłoniła zwycięzców w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej. Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników oraz Ogólnopolskiego Turnieju BRD.

Przed nami jeszcze dwa dni z motoryzacją w najlepszym wydaniu. Bramy Międzynarodowych Targów Poznańskich będą wtedy czynne od 10:00 do 18:00.