Organizator:

Pierwszy dzień z Caravans Salon za nam! To dopiero początek wrażeń

Podziel się

Premierowy dzień Caravans Salon za nami. Przed nami jednak kolejne dwa dni targów, które będą niemniej interesujące dla zwiedzających.

Tegoroczna edycja targów kamperów i caravaningu zapowiadała się niezwykle interesująco. Polski caravaning przeżywa prawdziwy rozkwit, a zainteresowanie kamperami przechodzi najśmielsze oczekiwania producentów, którzy na przyszły rok przygotowali wyjątkowo bogatą ofertę. 

Caravans Salon zdecydowanie wpisało się w panujące trendy i jest bez wątpienia rekordową edycją w historii tego wydarzenia. Ponad 200 pojazdów, 16 premier i przede wszystkim mnóstwo niezapomnianych wrażeń - tak w skrócie można opisać trwające targi. A za nami dopiero pierwszy z trzech dni! Piątek dopisał także pod kątem frekwencji. Wystawcy obecni na Caravans Salon byli pozytywnie zaskoczeni liczbą zwiedzających, którzy tłumnie postanowili odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie. 

Koniec pierwszego dnia nie oznacza bynajmniej końca atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy. Sobota i niedziela upłyną pod znakiem prelekcji przygotowanych przez interesujące osobistości - blogerów, podróżników, dziennikarzy i influencerów, którzy opowiedzą o swoich wędrówkach i doświadczeniach zdobytych podczas podróży po świecie. Początek prelekcji w sobotę o godz. 11:00. 

Weekend to także dalszy ciąg Zlotu Caravaningowego oraz Strefy RETRO, w której można podziwiać zabytkowe pojazdy. Nie pozostaje zatem nic innego, jak już teraz zaprosić do udziału w targach. Link do biletów znajduje się TUTAJ, z kolei W TYM MIEJSCU znajdują się wszystkie informacje na temat wydarzenia.