Organizator:

Pan America i Bronx na Poznań Motor Show!

Podziel się

Nowe modele Harley-Davidson zostaną po raz pierwszy zaprezentowane polskiej publiczności. To pierwsza i zarazem jedyna szansa, aby zobaczyć je na żywo zanim pojawią się w salonach producenta.

Motocykle miały swoją premierę na targach EICMA w Mediolanie, gdzie przedstawiono również informacje o najnowszym silniku Harley-Davidson V-Twin - Revolution Max. To całkowicie nowy silnik w układzie V, zaprojektowany dla nowej serii motocykli Harley-Davidson. Powstał w dwóch pojemnościach: 1250 cm3 i 975 cm3, które trafiły odpowiednio do modeli Pan America i Bronx. Nowe jednoślady trafią na rynek jesienią tego roku, jednak już za niespełna dwa miesiące uczestnicy targów Poznań Motor Show będą mogli zobaczyć je z bliska.

Kompan podróży i miejska maszyna 

Model Pan America to całkowicie nowy, motocykl turystyczny typu adventure - doskonale dobrana mieszanka dla miłośników  zapachu ogniska, włóczęgi i nieutwardzonej nawierzchni pod kołami. Pan America jest jak dwukołowe narzędzie wielofunkcyjne o wielkiej wytrzymałości, zaprojektowane do odkrywania i podróży w nieznane. Nowy układ napędowy Revolution® Max jest również sercem całkowicie nowego modelu Bronx. Ta miejska maszyna wagi średniej charakteryzuje się zadziornością i osiągami oraz oferuje moment obrotowy, prowadzenie i technikę  w nowoczesnym wydaniu.

Nowe serce motocykli Harley-Davidson

Oba motocykle napędzane są całkowicie nowymi, chłodzonymi cieczą silnikami Revolution Max. Silnik ten, stworzony do napędzania serii nowych modeli motocykli Harley-Davidson, został zaprojektowany tak, aby oferować elastyczne osiągi w szerokim zakresie mocy generowanej przy wysokich obrotach silnika. Dzięki zminimalizowanej masie i zmaksymalizowanej wydajności, silnik Revolution Max zapewnia wąski profil układu napędowego, który jest zintegrowany z motocyklem jako centralny element ramy, tak aby obniżyć środek ciężkości i poprawić prowadzenie. Ten lekki układ napędowy posiada wewnętrzne wałki wyrównoważające, które eliminują drgania silnika, zwiększając komfort jazdy i wytrzymałość pojazdu. Silnik wygląda potężnie i ma wyraźnie zaznaczony profil, a do tego  jego konstrukcja jest zarówno klasyczna jak i współczesna, mocna i elegancka - stanowiąc przykład kolejnego, dokonanego przez firmę Harley-Davidson doskonałego połączenia stylu i osiągów.

To nie wszystko, co przygotował Harley-Davidson

Ekspozycja znanego producenta motocykli nie ograniczy się wyłącznie do dwóch modeli. W najbliższym czasie zdradzimy kolejne szczegóły związane z obecnością Harley-Davidson na Poznań Motor Show 2020, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony WWW oraz profili w mediach społecznościowych.

Nowe modele Harley-Davidson w akcji - Pan America...

... i Bronx