Organizator:

OTOMOTO sponsorem głównym Poznań Motor Show 2023

Podziel się

OTOMOTO – internetowa platforma motoryzacyjna łącząca kupujących i sprzedających potwierdziła swoją obecność podczas tegorocznej edycji Poznań Motor Show. Obie strony postanowiły zacieśnić dotychczasową współpracę. OTOMOTO zostało sponsorem głównym wydarzenia.

OTOMOTO to internetowa platforma pozwalająca na  sprzedaż i zakup m.in. samochodów używanych, nowych, którą co miesiąc odwiedza średnio 8 milionów użytkowników. Plasuje się w światowej czołówce najmocniejszych stron motoryzacyjnych na świecie – w czerwcu ubiegłego roku zajęła 8 miejsce w globalnym rankingu opracowanym przez Similar Web.

Użytkownicy OTOMOTO mogą w prosty sposób wyszukiwać i porównywać oferty, a także  bezpośrednio kontaktować się z sprzedawcami. Platforma jest stale rozwijana, a w ramach ekosystemu, w którym działa, regularnie pojawiają się nowe narzędzia dla użytkowników – takie jak możliwość uzyskania finansowania na zakup samochodu, których celem jest wypełnienie motoryzacyjnych potrzeb użytkowników oraz zapewnienie im wsparciai bezpieczeństwa w procesie sprzedaży i kupna pojazdu. OTOMOTO to jedno z największych i najbardziej zaufanych źródeł informacji o samochodach w Polsce.

Marka regularnie zaznacza swoją obecność na Poznań Motor Show. Przed rokiem w strefie OTOMOTO zwiedzający mogli obejrzeć z bliska najczęściej wyszukiwane modele aut elektrycznych m.in. Audi e-tron i Porsche Taycan. Zeszłoroczna edycja wydarzenia była także okazją do sprawdzenia swoich sił na symulatorze, a także wzięcia udziału w licznych quizach  na temat elektromobilności przygotowanych przez OTOMOTO.

Popularny serwis internetowy będzie obecny również podczas nadchodzącej edycji święta motoryzacji. Szczegóły dotyczące atrakcji, jakie pojawią się w strefie poznamy wkrótce.

Poznań Motor Show 2023 odbędzie się w dniach od 30 marca do 2 kwietnia.