Organizator:

ORLEN OIL ponownie na targach Poznań Motor Show

Podziel się

Odbywające się w dniach 4-7 kwietnia, Poznań Motor Show to największe targi motoryzacyjne w Polsce, które co roku zapewniają niesamowite emocje i przyciągają tysiące odwiedzających. W tym roku ORLEN OIL ponownie będzie obecny w Poznaniu, w ramach targów oraz XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Specjalna strefa ORLEN OIL, mierząca 500m², będzie miejscem, w którym każdy fan motoryzacji znajdzie dla siebie coś interesującego. Tegoroczne atrakcje obejmują m.in. konkursy, w których można wygrać gadżety oraz bony na kawę stop.cafe. Na strefie będą także samochody oraz motocykle Ambasadorów ORLEN OIL, jak również sami Ambasadorzy – Kajetan Kajetanowicz, Miko Marczyk i Kuba Przygoński  będą na miejscu rozdawać autografy i robić wspólne zdjęcia z fanami.

W tym roku zostały przygotowane również specjalne atrakcje. Jedną z nich jest pierwsza prezentacja nowego samochodu driftingowego Kuby Przygońskiego, który zostanie odsłonięty w czwartek o godzinie 10:45 na strefie ORLEN OIL. O tej samej godzinie, każdego dnia, pojazdy sportowców będą przez nich oficjalnie prezentowane. Dodatkową atrakcją będzie edukacyjny silnik z przezroczystymi elementami zewnętrznymi, dzięki którym można dokładnie obejrzeć jak pracuje olej w jednostce napędowej. Współtwórca silnika, Grzegorz Duda – nowy ambasador ORLEN OIL, będzie prowadził pokaz stanowiska dydaktycznego, podczas którego przedstawi silnik i opowie o procesie jego powstawania, jego działaniu i walorach edukacyjnych.

Podczas trwania Poznań Motor Show, w dniach 04-06.04 będą odbywały się Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, których ORLEN OIL ponownie jest Partnerem Strategicznym. Z tego powodu na strefie ORLEN OIL w tych dniach będą obecni uczestnicy Mistrzostw, młodzi i zawodowi mechanicy, którzy będą brali udział w konkurencjach przygotowanych przez ekspertów ORLEN OIL, jak również w konkurencjach specjalnych, które poprowadzą  Ambasadorzy ORLEN OIL.

Poznań Motor Show to dla wielu motoryzacyjne święto, podczas którego można spotkać znane osobistości i przedstawicieli ulubionych firm. Ilość atrakcji i wystawców może onieśmielać, dlatego poniżej przedstawiamy plan najważniejszych aktywności na strefie ORLEN OIL z podziałem na poszczególne dni:

Czwartek – gość specjalny Kuba Przygoński

10:45-11:00 - Prezentacja samochodu driftingowgo Kuby Przygońskiego

14:00 – 15:20 – Pokazy driftowe Kuby Przygońskiego

15:00 – 15:20 – Prezentacja edukacyjnego silnika z udziałem Grzegorza Dudy

Piątek – gość specjalny Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk

10:45-11:00 – Prezentacja samochodu rajdowego

15:00 – 15:20 – Prezentacja edukacyjnego silnika z udziałem Grzegorza Dudy

Sobota – gość specjalny Kajetan Kajetanowicz i Mateusz Cierniak

10:45-11:00 – Prezentacja samochodu rajdowego

15:30 – 15:50 – Prezentacja edukacyjnego silnika z udziałem Grzegorza Dudy