Organizator:

Nowa pula biletów od 1 lutego

Podziel się

Tylko do końca stycznia zwiedzający będą mogli zakupić tańsze bilety na Poznań Motor Show.

Poznań Motor Show to wyjątkowa okazja do zobaczenia najnowszych modeli samochodów, motocykli oraz poznania najnowszych trendów w branży motoryzacyjnej. W ciągu czterech dni wydarzenia na zwiedzających czeka nie tylko bogata ekspozycja, ale również liczne pokazy i atrakcje.

Organizatorzy targów przypominają o końcu sprzedaży I puli biletów. W związku z tym od 1 lutego ceny biletów na piątek i niedzielę wzrosną z 36 zł do 40 zł, a cena biletów na sobotę z 39 zł do 45 zł. Bilety na Media Day, specjalny dzień przeznaczony dla dziennikarzy i przedstawicieli branży motoryzacyjnej, również ulegną podwyżce z 130 zł do 150 zł. Tym samym organizatorzy Poznań Motor Show zachęcają do wcześniejszego zakupu biletów. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale również uniknąć oczekiwania w kolejce w trakcie targów.

Warto nadmienić, że Poznań Motor Show jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony publiczności. Tylko w zeszłym roku blok targów motoryzacyjnych odwiedziło ponad57 tysięcy zwiedzających.