Organizator:

Nowa data Poznań Motor Show 2022

Podziel się

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej powrócą w przyszłym roku. Nowy termin Poznań Motor Show to 7-10 kwietnia 2022 roku.

Poznań Motor Show powróci w kwietniu 2022

Targi Poznań Motor Show to wyjątkowy projekt adresowany do wszystkich miłośników motoryzacji. Podczas czterodniowego wydarzenia zwiedzający mogą podziwiać premierowe i przedpremierowe prezentacje modeli samochodów w wykonaniu czołowych, światowych producentów. Pokazy aut koncepcyjnych to z kolei doskonała okazja do tego, aby przekonać się w jakim kierunku zmierza branża motoryzacyjna.

Samochody to jednak tylko część bogatej ekspozycji Poznań Motor Show. Na zwiedzających czekają również motocykle, kampery i przyczepy kempingowe oraz pojazdy ciężarowe. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy samochodowego detalingu, a na głodnych emocji i wrażeń czekają z kolei pokazy motocyklowego stuntu. Program wydarzenia uzupełnią spotkania, prelekcje i konferencje branżowe, w trakcie których zostaną poruszone m. in. zagadnienia związane z elektromobilnością i zrównoważonym transportem.

Już dziś serdecznie zapraszamy od udziału w tym niezwykłym projekcie, organizowanym przez Grupę MTP. Bilety na wydarzenie można nabyć wyłącznie za pośrednictwem strony ToBilet.pl.