Organizator:

Motoryzacyjna wiosna coraz bliżej. Będzie się działo nie tylko w Poznaniu

Podziel się

Odliczamy dni do rozpoczęcia motoryzacyjnego sezonu 2023. Nie tylko Bilet na Motor Show będzie świetnym pomysł na Gwiazdkowy prezent, właśnie ruszyła sprzedaż biletów na targi klasyków - Auto Nostalgię w Warszawie.

Zimowa aura coraz mocniej daje się we znaki. Najcenniejsze pojazdy schowane są już w garażach i na kolejną przejażdżkę po ulicach będą musiały poczekać do wiosny. Najlepszą okazją zarówno do odkurzenia klasyków jak i zobaczenia ich w szerszym gronie będzie otwarcie sezonu w Warszawie. Auto Nostalgia, czyli najstarsze w Polsce targi pojazdów zabytkowych odbędą się 22-23 kwietnia 2023 na EXPO XXI.

Pomysł na prezent świąteczny

Bilet na Poznań Motor Show to nie jedyna fajna propozycja na gwiazdkowy prezent. Ruszyła już sprzedaż biletów na Auto Nostalgię. To ciekawy pomysł na prezent pod choinkę dla miłośników motoryzacji w klasycznym wydaniu. Tego typu wydarzenia mają to do siebie, że przenoszą wszystkich o kilka dekad wstecz. Jedni wspominają z łezką w oku lata swojej młodości, a drudzy z podziwem oglądają jak zmieniały się technologiczne trendy. Każdy kto ceni sobie niebanalne prezenty i zamiast czegoś materialnego woli podarować bliskim wyjątkowe przeżycie, powinien rozważyć, czy nie warto dopisać zaproszenia na motoryzacyjny event do listy prezentów.

Warszawa da się lubić!

Tegoroczna edycja Auto Nostalgii była powrotem w wielkim stylu. Zwiedzający mogli podziwiać kolekcje m.in. Klubu Zabytkowych Mercedesów Polska, Porsche Club Poland, Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach czy Muzeum Wena z Oławy. Nie zabrakło też samochodów wystawionych na sprzedaż, m.in. przez Giełdę Klasyków, BRP - Braci Goźlińskich czy indywidualnych kolekcjonerów. Apetyty na przyszły rok są tylko większe. Z roku na rok widać coraz większe zainteresowanie zabytkowymi pojazdami, zatem można spodziewać się, że impreza nadal będzie się rozwijać i przyciągać zarówno tych, którzy lubią podziwiać motoryzację, jak i tych którzy planują w nią zainwestować.

To był piękny, motoryzacyjny rok

Rok 2022 pod kątem eventowym zapamiętamy jako udany powrót do normalności. Zaczęło się od Poznań Motor Show, czyli święta nowoczesnej motoryzacji i elektromobilności. Później odrodzenie Auto Nostalgii w stolicy i tłumy zachwyconych zwiedzających. Jesienią w Poznaniu niezwykłe premiery i nowinki czekały na miłośników kamperów i przyczep campingowych podczas Caravans Salon. A zwieńczeniem tego sezonu było rekordowe pod względem ekspozycji Retro Motor Show. To sprawia, że już teraz warto wpisać w swoje nowe kalendarze terminy tych imprez i rezerwować na nie czas.

 

Auto Nostalgia

Termin: 22-23 kwietnia 2023

Miejsce: EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Bilety: https://tobilet.pl/auto-nostalgia-2023.html

 

Poznań Motor Show

Termin: 30.03-2.04.2023

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań, ul. Głogowska 10

Bilety: https://tobilet.pl/poznan-motor-show2023.html