Organizator:

Miesiąc do Poznań Motor Show 2023 - kolejne marki potwierdzają swój udział

Podziel się

Czterodniowe święto motoryzacji zapowiada się wyjątkowo. W wydarzeniu weźmie udział ponad setka wystawców, która swoimi stoiskami wypełni 9 pawilonów.

Poznań Motor Show to największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Miłośnicy motoryzacji z coraz większym zaciekawieniem zerkają na listę wystawców, którzy w tym roku zaprezentują się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W ciągu ostatniego tygodnia organizatorzy potwierdzili, że podczas wydarzenia będzie można zobaczyć modele wielu wiodących marek motoryzacyjnych. 

Salon samochodowy w centrum uwagi 

Część ekspozycji poświęcona samochodom od zawsze cieszy się największym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Nie inaczej będzie i tym razem, dlatego tegoroczny salon samochodowy wypełni dwa największe pawilony. 

Swoją obecność potwierdziły już m.in. Mazda oraz SsangYong, którzy podczas marcowo-kwietniowego wydarzenia będą chcieli zaskoczyć zwiedzających premierowymi modelami. 

Równie interesująco zapowiadają się stoiska dealerów - Mercedes-Benz MB Motors, czy Grupy Cichy-Zasada, która na Poznań Motor Show zaprezentuje pełną paletę marek Grupy Volkswagen. Warto zaznaczyć, że dealerzy mogą liczyć na wsparcie producentów, co gwarantuje obecność najnowszych modeli, jakie możemy znaleźć w ofercie poszczególnych marek. 

Ekipa Positive Ways powraca do Poznania 

Strefy producentów i dealerów wypełnią po brzegi pawilon 5. Tuż obok, w pawilonie szóstym pojawią się z kolei liczne super-samochody, będące obiektem westchnień niejednego miłośnika samochodów. Ferrari, McLareny, Lamborghini  i wiele innych. 

To właśnie w tym miejscu będzie można znaleźć ekipę Positive Ways, która jest organizatorem cyklicznych wypraw charytatywnych. Grupa działa od 2013 roku i zdołała już zebrać ponad 3 miliony złotych. Positive Ways odwiedzali w przeszłości Międzynarodowe Targi Poznańskie przy okazji takich wydarzeń jak Poznań Moto Fest. Tym razem po raz pierwszy nie tylko pojawią się na Poznań Motor Show, ale również będą obecni przez wszystkie cztery dni targów. 

Co dla miłośników jednośladów? 

Poznań Motor Show to wydarzenie, pokazujące motoryzację w każdym możliwym wydaniu. Tradycyjnie jedną z głównych stref podczas targów będzie salon motocyklowy. Już dziś wiemy, że podobnie jak przed rokiem w Poznaniu pojawi się Grupa Karlik, która zabierze ze sobą trzy marki motocyklowe - Kawasaki, MV Agusta oraz Hondę. 

Salon motocyklowy to jednak nie tylko pawilony, ale również teren zewnętrzny, gdzie tradycyjnie odbędą się pokazy motocyklowego stuntu. W tegorocznym line-upie pojawią się tacy zawodnicy jak Stunter 13, Kamil Nikson Nikliborg, Maciej DOP Bielicki i Dawid PROCENT Marach.