Organizator:

Media Day za nami. 16 pokazów podczas pierwszego dnia Poznań Motor Show

Podziel się

Najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne w tej części Europy wystartowało. Pierwszy dzień Poznań Motor Show upłynął pod znakiem prezentacji produktowych nowości. Przed nami jeszcze trzy dni rozrywki na najwyższym poziomie.

Oprócz Poznań Motor Show blok wydarzeń motoryzacyjnych wypełniły Targi Techniki Motoryzacyjnej oraz Kongres MOVE. Łącznie to 12 pawilonów z atrakcjami dla miłośników motoryzacji w każdym wydaniu.

Tegoroczną edycję Poznań Motor Show jak zwykle zainaugurowały liczne pokazy, przygotowane przez czołowe marki motoryzacyjne. Zwiedzający mogli z bliska obejrzeć najnowsze pojazdy takich producentów, jak Mercedes, Hyundai, Renault, Dacia, Dodge, RAM, czy SsangYong. Nie brakowało również rynkowych nowości. Na Poznań Motor Show mogliśmy oglądać marki debiutujące na polskim rynku. Wśród nich znalazły się Beijing, Forthing oraz Arcfox. Oprócz marek samochodowych swoje nowości zaprezentowali producenci motocykli. Fani jednośladów mogli obejrzeć prezentacje Hondy, Kawasaki i MV Agusty.

Warto podkreślić, że liczba pokazów oraz obecnych marek jest zdecydowanie większa, niż na zakończonych niedawno targach w Genewie.

Poznań Motor Show rozkręca się na dobre

Przed nami trzy kolejne dni z motoryzacją w najlepszym wydaniu. Na pełne obroty wskoczą wszystkie sceny tematyczne – główna i motocyklowa. W strefie TVN Turbo pojawią się z kolei najpopularniejsi dziennikarze stacji, na czele z takimi gwiazdami jak Dawid Andres, Grzegorz Duda, Przemek Szafrańskiczy, czy Adam Klimek.

Po czwartkowej rozgrzewce do akcji wkroczą stunterzy i drifterzy, którzy wezmą udział w pokazach przygotowanych przez ekipę Stunt Wars Poland. Na liście gwiazd prezentujących swoje niebagatelne umiejętności znajdują się m. in. Rafał "Stunter 13" Pasierbek, Patryk Detmer i Hubert Eitner.