Organizator:

MB Motors z premierą na Poznań Motor Show 2024

Podziel się

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich podczas wydarzenia zaprezentuje się poznański oddział MB Motors przy wsparciu importera Mercedes-Benz Polska. Dzięki tej współpracy zostanie zaprezentowanych osiem fantastycznych modeli, w tym jeden kompletnie nowy – poliftingową Klasę V w wersji Marco Polo.

Mercedes-Benz Marco Polo obchodzi 40-lecie

40 lat temu nowy kamper marki Mercedes-Benz przybrał imię weneckiego odkrywcy: pierwszy Mercedes-Benz Marco Polo miał swoją premierę w 1984 roku, jego bazą był wówczas pojazd dostawczy T1 nazywany od miejsca produkcji „Bremer”. Od tego czasu Marco Polo zapewnił wielu obieżyświatom wspaniałe wspomnienia z podróży – od Europy po Azję. Przez wszystkie te lata także ewoluował – pod względem funkcjonalności, komfortu i stylu. A jego przyszłość? To będzie elektryzujące.

Od 2015 roku aż do dziś Marco Polo powstaje na bazie Klasy V. Czwarta generacja kampera Mercedes-Benz wyznaczyła nowe standardy pod względem estetyki i komfortu. Nowa Klasa V Marco Polo, która została zaprezentowana latem 2023 roku i w tym roku będzie świętować swoją premierę rynkową, jest kontynuacją tego kierunku rozwoju. Imponuje między innymi jeszcze wyższą jakością wyglądu zewnętrznego i kokpitu, a także ulepszonymi systemami MBUX i MBAC, które oferują teraz nowe funkcje, takie jak inteligentne sterowanie poziomem zawieszenia AIRMATIC w trybie kampera. Nowy model pozwala zatem na niezrównane wrażenia z przygód glampingowych.

Pozostałe modele, jakie zostaną zaprezentowane na stoisku MB Motors zostaną ogłoszone przez organizatorów Poznań Motor Show w przyszłym tygodniu.

Wydarzenie odbędzie się w dniach od 4 do 7 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich.