Organizator:

Karbon2 z motocyklami elektrycznymi na PMS 2022!

Podziel się

ZERO Motorcycles oraz Super Soco - te dwie marki zabierze ze sobą znany dealer motocykli elektrycznych.

 

Karbon2 od 23 lat wprowadza na polski rynek pojazdy elektryczne. Na Poznań Motor Show znany dealer dwie marki motocykli elektrycznych, których Karbon2 jest wyłącznym importerem w Polsce. Zapraszamy na nasze - ZERO Motorcycles oraz Super Soco.

Super Soco 

Super Soco nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi elektrycznych jednośladów. Na polskim rynku od 4 lat podbija serca miłośników motocykli w klasie motorowerów oraz popularnych 125-tek. W latach 2019-2021 model TC-MAX był najlepiej sprzedającym się elektrycznym motocyklem w Polsce. Podczas Poznań Motor Show zostaną zaprezentowane następujące modele tej marki:

 • TS - Miejska mobilność na nowo. Szybki i nieokiełznany, przy tym zwinny i cichy. Nawet w bezruchu można poczuć jego moc.

 • TC - Wyposażony w najlepsze i najnowsze technologie. Super Soco TC to odrodzenie klasyki z lat 50.
  W pędzącym nowoczesnym świecie jest miejsce na odrobinę klasyki w dobrym guście. 

 • TC-MAX - TC-MAX to unikatowe połączenie technologii i stylu retro. Nieokiełznana energia, Wzmocnione doznania sportowe. Najczęściej wybierany motocykl elektryczny w roku 2021.

 • CUx - Po prostu jedź i baw się. CU-x to pierwszy inteligentny skuter w stajni Super Soco. jest idealną odpowiedzią na zakorkowane miasta.

 • CPX - Technologia w modelu CPx jest wszechobecna. Dzięki mocnemu silnikowi, prędkości maksymalnej,
  dalekiemu zasięgowi oraz szybkiemu ładowaniu wzbudza zachwyt u najbardziej wymagających użytkowników skuterów. 

ZERO Motorcycles

ZERO Motorcycles to wiodącą marką elektrycznych motocykli i układów napędowych. Łącząc duszę i design współczesnych jednośladów z najnowszą technologią z Doliny Krzemowej, Zero Motorcycles zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy. Marka kieruje się innowacjami, jest napędzana pasją oraz dostosowuje się do potrzeb najbardziej wymagających bikerów. Na Poznań Motor Show pokazane zostaną następujące modele:

 • ERO DS - Zero DS pojedzie wszędzie. Przystosowane do długich jazd zawieszenie oraz wysoka pozycja
  jazdy ułatwiają nawigację na zatłoczonych ulicach miast. Opony przystosowane do off-road'u sprawiają, że poradzi sobie w każdym terenie. Czego chcieć więcej?

 • ZERO DSR - Zero DSR jest mocniejszą wersją Zero DS. Idealne połączenie najnowszej technologii i najwyższej mocy w najbardziej uniwersalnym motocyklu świata.

 • ZERO FX - Mocny układ napędowy, wysokie zawieszenie i sportowe wyposażenie. Zero FX poradzi sobie wszędzie.

 • ZERO FXE - Nowość 2022. Zaprojektowany by był lekki i zwinny, nie tracąc jednocześnie mocy i prędkości. Naszpikowany technologią FXE tnie powietrze jak brzytwa.

 • ZERO S - Najmocniejsza elektryczna 125-tka. Niesamowite przyspieszenie przy dowolnych obrotach. Ostre kontury i sportowa ergonomia zapewniają ekstremalne wrażenia nawet podczas codziennej jazdy.
 • ZERO SR - Nowe wyrywające z siedzenia przyśpieszenie, wysoka prędkość maksymalna oraz daleki zasięg sprawiają, że ZERO SR zostawiają konkurencję daleko w tyle.

 • ZERO SR/F - Zero SR/F wyznacza nowe standardy osiągów pojazdów elektrycznych klasy
  premium. Nawiguj bez wysiłku na wszystkich nawierzchniach, z pomocą rewolucyjnej technologii Cypher III, oferującej najbardziej zaawansowany system mocy i trakcji dla elektrycznych motocykli.

 • ZERO SR/S - Poraża mocą! SR/S to połączenie odważnego designu i najnowocześniejszej technologii. 82 kW mocy silnika podczas jazdy zapewnia wrażenia nieporównywalne z żadnym innym pojazdem.