Organizator:

Już 12 września rozpocznie się X jubileuszowa edycja targów Auto Nostalgia!

Podziel się

“Warszawa wraca na Żerań” to hasło, które przyświeca najnowszej edycji targów Auto Nostalgia. Głównie dlatego, że wydarzenie odbędzie się w centrum Targowo-Kongresowym Global Expo na terenie byłej Fabryki FSO na warszawskim Żeraniu. Po raz kolejny fani motoryzacji będą mogli przenieść się w czasie i na żywo zobaczyć kultowe modele samochodów.

Auto Nostalgia zabiera swoich uczestników w niepowtarzalną podróż po historii motoryzacji. Podczas wrześniowego weekendu zwiedzający byłą fabrykę przy Modlińskiej będą mogli zobaczyć zarówno te pojazdy, które tworzyły trendy przed laty oraz te nieco zapomniane - co nie znaczy, że mniej wartościowe. Na terenie ekspozycji targów pojawi się m.in. wystawa Klasyków FSO od Muzeum Motoryzacji.

Niezwykle istotną częścią wystawy jest ekspozycja pojazdów od prywatnych kolekcjonerów, ale także zbiory automobilklubów, jak również stowarzyszeń motoryzacyjnych. 

Oczywiście ze względu na trwające obostrzenia związane z pandemią COVID-19 Grupa MTP zapewni wszelkie środki bezpieczeństwa, aby stworzyć bezpieczne warunki do spotkań dla swoich gości i wystawców. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, aby wydarzenie spełniało warunki bezpieczeństwa. Jesteśmy w pełni przygotowani do tego, aby uczestnicy czuli się podczas targów nie tylko bezpiecznie, ale także komfortowo. W obiekcie będzie odbywał się pomiar temperatury, dostępne będą także środki do dezynfekcji i sygnalizacja utrzymania odpowiedniej odległości. Prosimy oczywiście o stosowanie się do wszelkich zaleceń takich jak m.in. zakładanie maseczek wewnątrz budynków. - mówi Dariusz Wawrzyniak, Dyrektor Grupy MTP.

Dodatkową atrakcją podczas jubileuszowej Auto Nostalgii będzie możliwość nie tylko oglądania retro pojazdów, ale także ich zakup. Unikatowa oferta przygotowywana jest wraz z portalem Giełda klasyków, więc lepiej pamiętać o zabraniu portfela.

Targi wzbogaci również wystawa Malarstwa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D, która odbywa się w tym samym czasie w centrum Global Expo. Bilety można zakupić tutaj.

Targi Auto Nostalgia odbędą się w dniach 12-13 września w Global Expo przy ulicy Modlińskiej 6D w Warszawie.

Więcej informacji: www.autonostalgia.pl

Bilety: https://tobilet.pl/auto-nostalgia-2020.html