Organizator:

IONIQ 5 i nie tylko - Hyundai na Poznań Motor Show!

Podziel się

Topowy dealer marki Hyundai - Karlik zaprezentuje absolutny HIT, zniewalającego i wyprzedającego swoje czasy elektrycznego Hyundai IONIQ 5.

IONIQ 5 zdefiniował piękno na nowo. Stworzony całkowicie od podstaw samochód, zachwyca niepowtarzalną stylistyką. Projektanci wznieśli się na wyżyny kreatywności budując ten model. Począwszy od wnętrza pojazdu, do którego stworzenia dywanów czy pokrowców na fotele wykorzystano m.in. pozyskane z trzciny cukrowej surowce, poprzez zaawansowane rozwiązania, jak dach solarny wspierający ładowanie baterii, na niespotykanej linii pojazdu i hipnotyzujących światłach kończąc.

Ten model to istne dzieło sztuki, które na co dzień klienci mogą zobaczyć w salonach Hyundai Karlik, a już 7 kwietnia również podczas Motor Show w Poznaniu.

Hyundai IONIQ 5 pojawi się w towarzystwie mniejszego brata - Hyundai KONA Electric po liftingu, który zachwyci oko jeszcze ładniejszą linią, bardziej zadziorną i muskularną postawą.

Obrazu dopełnią pozostałe modele z gamy koreańskiego producenta: Hyundai Tucson - przełomowy model w marce, lider sprzedaży od lat.

Hyundai i30N - rasowy hot hatch w najmocniejszej wersji tego modelu, jaka kiedykolwiek powstała.

Na stoisku nie zabraknie również zyskującego coraz większe grono fanów na naszym runku, sporych rozmiarów sedana - Hyundai Elantra. Obrazu dopełni najnowszy i najmniejszy SUV marki - Hyundai Bayon.