Organizator:

Informacja o przesunięciu terminu targów motoryzacyjnych.

Podziel się

Ze względu na kondycję europejskiej branży motoryzacyjnej zdecydowaliśmy, że blok targów motoryzacyjnych nie odbędzie się w czerwcu.

W trosce o najwyższą jakość wydarzenia oraz w porozumieniu z branżą motoryzacyjną zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przesunięciu Poznań Motor Show i Targów Techniki Motoryzacyjnej TTM na kolejny rok na 8-11 kwietnia 2021 roku.

Jesienią tego roku - w dniach 21-22 października 2020 r. - odbędzie się Kongres MOVE - Międzynarodowy Kongres Mobilności, poświęcony wiodącym trendom w branży e-mobility i tworzący debatę o prognozowanych zmianach zachodzących na rynku motoryzacyjnym. Wydarzenie będzie towarzyszyć targom Poleko, GreenPower i Eco-Trends, atrakcyjnie uzupełniając ich tematykę z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

Stale monitorujemy sytuację w branży i wiemy, że w obecnej sytuacji firmy motoryzacyjne koncentrują się przede wszystkim na uruchomieniu produkcji i przygotowaniu do wznowienia pełnej sprzedaży. Dlatego postanowiliśmy ponownie zmienić termin Poznań Motor Show i TTM.

W przygotowanie tegorocznego bloku motoryzacyjnego włożyliśmy wiele pracy i energii. Pomimo niedogodności spowodowanych pandemią dołożyliśmy wszelkich starań, aby w czerwcu zorganizować imprezę na najwyższym poziomie. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby targi w nowym terminie spełniły oczekiwania przedstawicieli branży i wszystkich fanów.

Temat motoryzacji pojawi się w tym roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W dniach 2-4 października 2020 roku odbędzie się jedna z największych imprez karawaningowych w Polsce - Caravans Salon Poland. Trzy tygodnie później, 21-23 października 2020, Eko Flota. A w dniach 23-25 ​​października 2020 roku Retro Motor Show. Serdecznie zapraszamy na wszystkie te wydarzenia!

Wystawa Samochodów Klasycznych Retro Motor Show przyciąga co roku największych miłośników zabytkowych samochodów, chcących zobaczyć zarówno odrestaurowane auta, jak i kupić wymarzony klasyk. Najpiękniejsze samochody XX wieku prezentują tu automobilkluby, indywidualni wystawcy oraz firmy zajmujące się renowacją klasycznych pojazdów. Fani klasycznych samochodów będą mogli poznać tajniki renowacji pojazdów, dowiedzieć się, jak tchnąć drugą młodość w tuningowane pojazdy, czy zaplanować zakup klasycznego auta na rynku pojazdów zabytkowych.

Caravans Salon Poland to jedna z największych imprez związanych z turystyką karawaningową w naszym kraju. Podczas 3 dni trwania imprezy swoją ofertę przedstawiają najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Zwiedzający mogą zobaczyć najnowsze modele kamperów, przyczep i namiotów oraz zapoznać się z ofertą największych wypożyczalni. Dodatkową atrakcją jest niewątpliwie Krajowy Rajd Caravaningowy oraz liczne spotkania i wykłady podróżników i dziennikarzy branżowych.

EkoFlota - Automotive Future to szeroka oferta z zakresu elektromobilności i ekologicznej motoryzacji. To nie tylko samochody, ale także kompletne rozwiązania wspierające ekologiczną motoryzację, takie jak stacje ładowania wraz z systemami informatycznymi do ich obsługi, a także zaawansowane instalacje LPG.

Zespół organizacyjny Poznań Motor Show, Targów Techniki Motoryzacyjnej i Kongresu MOVE.