Organizator:

Grzegorz Duda zaprasza na Mistrzostwa Mechaników!

Podziel się

Znany dziennikarz motoryzacyjny i ambasador konkursu zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które będzie częścią targów Poznań Motor Show.

IX edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników to największy w Polsce konkurs dla młodych i zawodowych mechaników. Ambasadorem wydarzenia został Grzegorz Duda - gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo. Dziennikarz w specjalnym materiale video zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu.

- Jeszcze nie do końca ochłonęliśmy po 8. Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników, a już chciałem zaprosić was na kolejny rok – na rok 2020. Zapamiętajcie tę datę 26-29 marca. Czekam na was w Poznaniu. Ja i mój syn Karol, który będzie chciał przełamać barierę wiekową między nami. Szczególnie chodzi mi o młodych mechaników, a u nas pojęcie „mechanik” jest bardzo szerokie. Mistrzostwa Lakiernika, Mistrzostwa Mechanika Zawodowego, Mistrzostwa Młodego Mechanika, Mistrzostwa Elektromobilnyc, a dodatkowo Mistrzostwa Mechaników Maszyn Rolniczych. Do tego całkiem nowa sprawa, czyli Akademia Młodego Mechanika, a tam „Akcja Filtracja”. Serdecznie was zapraszam! W każdej z tych dziedzin będę z Wami - powiedział Grzegorz Duda. 

IX Ogólnopolskie Mistrzostw Mechaników – najważniejsze daty

Od 9 stycznia 2020 – rejestracja uczestników

I poł. marca – eliminacje (data zostanie potwierdzona w późniejszym terminie)

26 marca (czwartek) – finał w kategorii Młody Mechanik

27 marca (piątek) – finał w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych

28 marca (sobota) – finał w kategorii Mechanik Zawodowy

Więcej informacji na temat konkursu na stronie: www.https://mistrzostwamechanikow.pl/