Organizator:

Grupa CarGO! z nowościami na Poznań Motor Show

Podziel się

Firma CarGO!, jeden z największych dealerów oraz wypożyczalni samochodów campingowych w Polsce, zaprezentuje swoją bogatą ofertę oraz kilka rynkowych nowości, podczas Poznań Motor Show 2020. W strefie CarGO! w Pawilonie II MTP, można spodziewać się wielu atrakcji, premier oraz zaproszonych gości.

Marki ze światowej czołówki na wyciagnięcie ręki!

CarGO! słynie z posiadania w swojej ofercie kamperów i przyczep czołowych światowym marek. Dlatego ich stoisko podczas Poznań Motor Show, będzie nie lada atrakcją. Można będzie, na nim spotkać i poznać modele brandów takich jak: Pilote, Bavaria, Frankia, Hobby, Le Voyageur, Challenger,  Moveo, Sprite, Adria

 

Współpraca z ElCamp

Ostatnia z wymienionych marek to owoc nawiązanej niedawno współpracy z firmą ElCamp. Ta kooperacja wywołała spore poruszenie w polskiej branży caravaningiowej a jej owocem ma być zapowiadana współpraca również na polu wystawienniczym podczas Poznań Motor Show. Można, zatem, spodziewać się rozmachu i wielu atrakcji dla fanów pojazdów kempingowych.

Nowości, edycje 2020 oraz goście

Na stoisku CarGO! zobaczymy między innymi, Vany marki Pilote takie jak model V630 Premium 2020, który jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tym segmentem. Premierowo zostanie pokazany też kamper Pilote G740FC 2020 z nowym układem konferencyjnym.

Nie zabraknie również nowości od Challengera w postaci modeli 347 GA oraz 348 XLB w wersji Graphite i Premium z rocznika 2020. Konstrukcje powstały na bazie Forda, posiadają automatyczne skrzynie biegów i silniki o mocy 170KM.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo również, że wspólnie z ElCamp zostanie też zaprezentowana przyczepa premium Adria Astella, ale tę informację jeszcze potwierdzimy w miarę „odkrywania kart” przez wystawców.

W strefie CarGO! można będzie również spotkać ciekawych gości, między innymi Youtuberów caravaningowych takich jak: Kiki czy Rodzina na Gigancie. Podobnie jak w roku ubiegłym, będzie też zorganizowany konkurs, w którym do wygrania będzie wynajem kampera na tydzień. Warto, więc odwiedzić strefę CarGO! w Pawilonie II.