Organizator:

Grupa CARGO dołączyła do grona wystawców

Podziel się

Caravaning to coraz popularniejszy sposób spędzania wakacji dla wielu osób. Nic dziwnego - to doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą połączyć komfortowy styl życia z bliskością natury i swobodą przemieszczania się. Dlatego cieszymy się, że do grona naszych wystawców dołącza firma CarGO - Twoje Wakacje na 5 Gwiazdek, która zaprezentuje swoje pojazdy w Pawilonie 7A.

CarGO to marka, która od lat specjalizuje się w wynajmie luksusowych kamperów i przyczep kempingowych. Ich pojazdy wyróżniają się najwyższym standardem wykończenia oraz doskonałym dopasowaniem do potrzeb klientów. Dlatego nie mogło nas nie ucieszyć, że będziemy mieli okazję zobaczyć je na żywo podczas naszej wystawy.

Jednym z najsłynniejszych modeli marki Pilote jest kamper Pacific P706C, który oferuje 6 miejsc do spania oraz luksusowe wyposażenie. To pojazd idealny dla rodzin z dziećmi lub grup przyjaciół, którzy chcą spędzić razem czas w wyjątkowym stylu. Frankia i Chausson to z kolei marki, które słyną z przyczep kempingowych o najwyższym standardzie wykończenia oraz niezwykłej wygody.

Co więcej, na stoisku CarGO będziemy mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firmy, którzy chętnie udzielą nam porad na temat wyboru idealnego pojazdu kempingowego. Będzie to okazja nie tylko do zobaczenia najnowszych modeli, ale także do zdobycia wiedzy na temat najlepszych rozwiązań w branży caravaningowej.

Warto więc odwiedzić stoisko CarGO podczas Poznań Motor Show i zobaczyć na własne oczy, jak wyglądają luksusowe pojazdy kempingowe, które umożliwią nam spędzenie wakacji na 5 gwiazdek. Więcej szczegółów na temat konkretnych modeli już wkrótce, więc nie przegapcie okazji i do zobaczenia w Pawilonie 7A!