Organizator:

Firma Kaliński ponownie na Poznań Motor Show

Podziel się

Producent układów wydechowych z ponad 25-letnim stażem podobnie jak przed rokiem zagości na poznańskich targach.

Firmę Kaliński tworzą pasjonaci motoryzacji, którzy nieprzerwanie od ponad 25 lat zajmują się serwisem, naprawą a także produkcją i dystrybucją układów wydechowych do wszelkiego rodzaju pojazdów. Pracownicy nie boją się spełniać nawet najbardziej wymagające i trudne zamówienia klientów, stawiając jednocześnie na rozwój i realizację nowych pomysłów. 

Zakresem działań przedsiębiorstwa jest sprzedaż i serwis podzespołów do układów wydechowych samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli. W ofercie firmy Kaliński znajdują się tłumiki, ozdobne końcówki do tłumików, katalizatory, filtry cząsteczek stałych, FAP, DPF, GPF, rury gięte, kolana a także elementy mocowań i przyłączy. Ponadto do działań marki należy również dystrybucją produktów do układów wydechowych światowych marek, takich jak: Walker, Imasaf, Bosal oraz polskich liderów rynku: Polmostrów, Edex, Ferroz. Kaliński jest również partnerem takich firm jak Inter Cars czy Grupy Dealerskiej Krotoski-Cichy. 

Producent jako jeden z nielicznych w Polsce regeneruje katalizatory oraz filtry cząstek stałych poprzez wymianę wkładów. W ten sposób przywracana jest pełną sprawność urządzenia, co jest zdecydowanie tańsze niż wymiana całego podzespołu. W skład firmy wchodzą wchodzą działy odpowiedzialne za samochody osobowe, motocykle i modyfikację, pojazdy ciężarowe, sprzedaż oraz produkcję. 

Marka Kaliński jest obecna na różnego rodzaju wydarzeniach motoryzacyjnych. Szczególnie chętnie firma prezentuje się poznańskich imprezach, organizowanych przez Grupę MTP. Najważniejszym eventem jest oczywiście Poznań Motor Show, ale ekipę producenta układów wydechowych można także spotkać na innych wydarzeniach, organizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

 

Tak wyglądało stoisko firmy Kaliński na Poznań Motor Show 2019