Organizator:

Ferrari wjechało do pudełka

Podziel się

Czerwone Ferrari F12 Berlinetta zastąpiła Lancię Delta Integrale.

Niespełna tydzień temu znany, poznański kolekcjoner samochodów Joseph "the.collection" ustawił duże pudełko, w którym znalazło się jedno z aut z jego bogatej kolekcji - Lancia Delta Integrale. Cała konstrukcja została zlokalizowana przed Holem Wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich i miała za cel promować obecność "the.collection" podczas nadchodzącego Poznań Moto Fest. Jak mówił wówczas sam zainteresowany - Wiecie, ze jestem wystarczająco szalony, aby zrobić rzeczy w myśl zasady outside the box - mówił wówczas Joseph. I rzeczywiście - nietypowe pudełko cieszy się niesłabnącą popularnością wśród fanów motoryzacji. Wystarczy zerknąć na instagramowe konto the.collection, aby przekonać się jak wiele osób robi zdjęcia i oznacza znanego kolekcjonera w swoich postach i relacjach. 

Dziś przyszedł jednak czas na zmianę. Po sześciu dniach we wnętrzu przezroczystego pudełka pojawił się nowy samochód. Od teraz jest to Ferrari F12 Berlinetta. Joseph osobiście przyprowadził nowe auto na wskazane miejsce, a widok nadjeżdżającego Ferrari od razu wzbudził niemałe poruszenie. Cała zmiana dokonała się w obecności lokalnych dziennikarzy, którzy przybyli na zorganizowany briefing prasowy. W spotkaniu z dziennikarzami wzięli również udział Łukasz Wołonkiewicz oraz Bartosz Dembiński - dyrektorzy projektu Poznań Moto Fest, którzy opowiedzieli przedstawicielom prasy o atrakcjach, jakie czekają na zwiedzających, którzy zdecydują się odwiedzić nadchodzące targi. 

Wszyscy, którzy chcą z bliska przyjrzeć się Ferrari F12 mogą to zrobić, udając się przed Hol Wschodni Międzynarodowych Targów Poznańskich. Niewykluczone, że nie jest to ostatni model, jaki pojawi się w pudełku. 

Wszystkie pojazdy the.collection będzie można obejrzeć na Poznań Moto Fest od 27 do 28 czerwca. Bilety można zakupić na ToBilet.pl