Organizator:

Felgeo dołączył do grona wystawców

Podziel się

Felgeo dołączył do grona wystawców, co na pewno ucieszy wszystkich fanów samochodów i motoryzacji. Jest to polski producent, który od ponad 10 lat specjalizuje się w sprzedaży felg aluminiowych i akcesoriów warsztatowych.

Firma od samego początku stawia na rozwój własnych marek, które pozwalają elastycznie dostosowywać się do wymagań rynku i różnych grup odbiorców. W ofercie Felgeo znajdują się m.in. marki Carbonado, Seventy9 oraz Wrath Wheels.

Felgi Carbonado to najszersza i najpopularniejsza linia produktów oferowana przez Felgeo. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz unikalnym wzornictwem. Felgi z tej serii produkowane są z najlepszej jakości aluminium, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość.

Kolejną linią produktów są Seventy9.  Które charakteryzują się klasycznym wzornictwem, idealnie komponuje się z większością modeli samochodów. W ofercie znajdują się zarówno felgi aluminiowe, jak i stalowe.

Wrath Wheels to natomiast linia felg, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Felgi z tej serii cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również niezwykle nowoczesnym wzornictwem, które przyciąga uwagę i podkreśla indywidualny styl każdego samochodu.

Firma Felgeo to z pewnością godny uwagi producent felg aluminiowych i akcesoriów warsztatowych. Dostępne w ofercie marki Carbonado, Seventy9 oraz Wrath Wheels zapewnią szeroki wybór dla każdego miłośnika motoryzacji, niezależnie od preferowanego stylu.