Organizator:

Ekoenergetyka-Polska S.A. razem z Kongresem MOVE

Podziel się

Ekoenergetyka-Polska S.A. jest innowacyjną firmą technologiczną i jednym z liderów wśród producentów infrastruktury ładowania dużej mocy w Europie.

Dzięki blisko 15-letniemu doświadczeniu na globalnym rynku, specjalizujemy się w projektowaniu w oparciu o własny know-how i produkcji systemów szybkiego ładowania dla autobusów elektrycznych, pojazdów ciężarowych i samochodów osobowych. Ekoenergetyka została założona w 2009 roku w Polsce, a jej siedziba znajduje się w Zielonej Górze, zaledwie dwie godziny drogi od Berlina.

We własnych ośrodkach badawczo-rozwojowych oraz w Centrum Laboratoryjnym Elektromobilności prowadzimy testy środowiskowe w komorach klimatycznych, badamy parametry jakości energii, kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), poziomu hałasu oraz odporność na korozję. Od początku postawiliśmy na zbudowanie własnego zespołu inżynierów i programistów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i trendom szybko zmieniającego się rynku, rozszerzyliśmy nasze projekty badawczo-rozwojowe również o magazynowanie energii.

Ekoenergetyka jest aktywnym członkiem międzynarodowych organizacji związanych z elektromobilnością: CharIN, ChargeUp Europe, UITP, Open Charge Alliance, SEVA, PIRE, PSPA.