Organizator:

Ekoenergetyka na Poznań Motor Show

Podziel się

Oprócz prezentacji produktów i urządzeń zwiedzający będą mogli poznać tajniki rozwiązań i wdrażanych innowacji oraz otrzymać informacje na temat pełnego zakresu działań polskiego producenta.

Ekoenergetyka działa w sektorze elektromobilności już od ponad 12 lat, produkując nowoczesną i przyjazną infrastrukturę ładowania pojazdów elektrycznych. Jest czołowym producentem urządzeń ładowania wysokiej mocy w Europie, dostarczając infrastrukturę ładowania do ponad 150 miast w 26 krajach. 

Podczas wielkopolskiego święta motoryzacji spółka zaprezentuje najnowsze technologie i stacje szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych.

Oprócz prezentacji produktów i urządzeń zwiedzający będą mogli poznać tajniki rozwiązań i wdrażanych innowacji oraz otrzymać informacje na temat pełnego zakresu działań polskiego producenta: branding stacji, doradztwo, prace projektowe i budowlane, a także montaż, uruchomienie stacji i ich utrzymanie (w tym zdalne zarządzanie).

Ekoenergetyka dostarcza rozwiązania zarówno producentom samochodów i autobusów elektrycznych, jak i operatorom sieci oraz punktów ładowania, m.in. w Niemczech, Holandii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Hiszpanii, Francji, czy Singapurze.