Organizator:

Drugi dzień przeszedł do historii - co czeka nas ostatniego dnia Caravans Salon?

Podziel się

Last but not least - ostatni dzień targów zapowiada się nie mniej interesująco.

Przed nami ostatni akord tegorocznej edycji Caravans Salon. Kto nie zdążył jeszcze odwiedzić Międzynarodowych Targów Poznańskich ma ostatnią szansę na zwiedzenie ekspozycji złożonej z ponad dwustu pojazdów, wśród których znalazło się aż 16 premierowych modeli. Na uczestników wydarzenia nie zmiennie czeka także strefa RETRO złożona z zabytkowych kamperów (i nie tylko!).  Niedziela to również ostatni dzień Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego, za którego sprawą Plac Marka wypełnił się ponad setką kamperów z całej Polski. 

Podobnie jak dziś o godz. 11:00 rozpoczną się z kolei prelekcje naszych gości. W line-upie znajdują się m. in. takie znane postaci jak Kuba Bielak, czy Radosław Nawrot. Uczestnicy prelekcji podzielą się z widzami swoimi doświadczeniami związanymi z podróżowaniem i odkrywaniem świata. 

Co zapamiętamy z soboty? 

Przede wszystkim doskonałą frekwencję. W porównaniu do inauguracyjnego dnia, targi cieszyły się jeszcze większym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Z takiego zwrotu sprawy cieszą się na pewno wystawcy, dla których tegoroczne wydarzenie okazało się już teraz niezwykle owocne, wpisując się w panujący trend i ogromną modę na kampery, jaka zapanowała w Polsce.

Bus Lapidus, Mikołaj Gospodarek, Kamperem po Świecie i Kamperem przez Życie - prelekcje tych gości z uwagą śledziliśmy podczas drugie dnia Caravans Salon. Prelegenci w towarzystwie licznego audytorium opowiedzieli o swoich przygodach. Dziękujemy za każdą opowiedzianą historię, dzięki którym możemy spojrzeć na podróżowanie z zupełnie nowej perspektywy. 

Bilety cały czas w sprzedaży 

Platforma biletowa ToBilet jest cały czas do Waszej dyspozycji, dlatego chcecie wziąć udział w ostatnim dniu święta caravaningu - zapraszamy! 

Bilety znajdziecie pod tym linkiem: https://bit.ly/Bilety_informacje_Caravans_Salon